5 نکته که قبل از خرید بیمه عمر باید بدانید!

8/خرداد/1399 مقالات بدون دیدگاه

 5 نکته که قبل از خرید بیمه عمر باید بدانید! بیمه عمر پوشش‌ها و شرایط مختلفی دارد، و این پوشش‌ها در شرکت‌های مختلف متفاوت است. همانطور که می دانید بیمه عمر قراردادی است که بین شرکت بیمه و شخص بیمه‌گذار بسته می‌شود و در آن بیمه‌گذار موظف به پرداخت مبلغی به صورت تعیین شده تا زمانی معین، بسته به نوع قرارداد، می شود . آنچه که می خواهیم در این مطلب بیان کنیم نکاتی است که قبل از خرید بیمه عمر باید از آن اطلاع داشته باشید تا بتوانید درست ترین تصمیم را درمورد خرید بیمه خود بگیرید . با ما همراه باشید .

هنگام خرید بیمه عمر به واژه فوت به هر علت حتما توجه کنید!

بهتر است بیمه نامه‌ای را خریداری کنید که در صورت فوت بیمه‌شده به هر علت پرداخت سرمایه بیمه در آن تضمین شده باشد. علاوه بر آن شرکت به استفاده کنندگانی که از طرف بیمه‌گذار تعیین شده اند، مستمری پرداخت کند.

برخی از شرکت‌های بیمه برای کاهش مبلغ حق بیمه به شما پیشنهاد می‌دهند که بیمه‌ای بخرید که تنها در زمان حیات پوشش ارائه می‌دهد، توصیه ما این است که بیمه‌نامه را خریداری کنید که در صورت فوت بیمه شده به هر علت مستمری پرداخت شود.

 5 نکته که قبل از خرید بیمه عمر باید بدانید!

بیمه ای را خریداری کنید که حادثه را نیز تحت پوشش خود قرار دهد

به این نکته توجه داشته باید که حتما بیمه‌نامه‌ای را خریداری کنید که حادثه را نیز تحت پوشش خود قرار دهد و پرداخت هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه را حداقل تا ۱۰ درصد سرمایه بیمه متعهد شود. توجه داشته باشید پوشش هزینه پزشکی حادثه هرسال یک‌بار قابل استفاده است و هرسال به همان اندازه شارژ می‌شود.

بهتر است بیمه ای را خریداری کنید که پوشش بیماری‌های خاص را به بیمه‌نامه داشته باشد

با توجه به افزایش روز افزون بیماری‌های پرخطر، بهتر است پوشش بیماری‌های خاص (سکته قلبی و مغزی، سرطان و…)  را به بیمه‌نامه اضافه کنید. پوشش این بیماری‌ها بدین معناست که در صورت ابتلای بیمه‌شده به هر یک از این بیماری‌ها بعد از شروع قرارداد بیمه عمر، شرکت بیمه درصدی از سرمایه عمر را به‌صورت کمک‌هزینه درمان به بیمه‌شده می‌پردازد. نکته‌ای بایستی به آن توجه داشته باشید این است اغلب شرکت‌های بیمه تنها یک‌بار هزینه درمان بیماری‌های مذکور را متقبل می‌شوند.

از پوشش ازکارافتادگی بیمه عمرغافل نشوید

در میان پوشش‌های بیمه عمر این پوشش نسبتاً گران‌تر است اما شرایط و مزایای فوق‌العاده‌ای نیز دارد. پوشش ازکارافتادگی به این صورت است که شرکت بیمه درصد مشخصی از سرمایه عمر را به‌عنوان غرامت می‌پردازد . این پوشش در شرایط سخت و طاقت‌فرسای ازکارافتادگی، شرایط نسبتاً مناسبی برای بیمه‌گزار ایجاد می‌کند. بر همین اساس پیشنهاد می شود این پوشش حتی اگر لازم باشد هزینه بیشتری پرداخته کنید، خریداری شود.

 5 نکته که قبل از خرید بیمه عمر باید بدانید!

بیمه نامه‌ای را خریداری کنید که قابلیت افزایش یا کاهش سرمایه فوت یا حق بیمه پرداختی را داشته باشد

به نرخ سود سرمایه‌گذاری همچنین پشتوانه و ضمانت بیمه توجه داشته باشید و از شرکت بیمه خود درباره اینکه چگونه حق بیمه شما را سرمایه‌گذاری می کند، توضیح بخواهید. بیمه نامه‌ای را خریداری کنید که قابلیت افزایش یا کاهش سرمایه فوت یا حق بیمه پرداختی را داشته باشد. این امر باعث می‌شود تا با افزایش تورم، ارزش پولی سرمایه‌گذاری شما کاهش پیدا نکند. شما می‌توانید در مواقع اضطراری از حساب خود به صورت نقد یا وام برداشت کنید.

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: صدوربیمه عمر بیمه عمر پاسارگارد فروش آنلاین بیمه عمر دلایل خرید بیمه عمر بهترین بیمه عمر ارزانترین بیمه عمر نکات مهم درباره خرید بیمه عمر بیمه عمر پاسارگاد خرید اینترنتی بیمه عمر چرا بیمه عمر خرید انلاین بیمه عمر مزایای بیمه عمر خرید بیمه عمر بیمه عمردیدگاه
دیدگاه شما :