صدور بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

27/بهمن/1398 مقالات بدون دیدگاه

صدور خرید بیمه عمر پاسارگاد در گرگان : خرید بیمه‌ نامه عمر در وب سایت‌ 1000بیمه خانم صنم بیات .  نماینده شرکت پاسارگاد امکان‌ پذیر است و روند آن به صورت کاملا آنلاین صورت می‌پذیرد. در واقع ثبت سفارش یکی از زیرمجموعه‌های بیمه عمر و آتیه مانند خرید یک محصول به صورت اینترنتی پس از طی مراحل خاص خود به سادگی  اتمام می‌پذیرد. قرارداد بیمه عمر یک قرارداد بلندمدت است که نیاز به توافق طرفین دارد. شما برای خرید بیمه عمر پاسارگاد به صفحه درخواست بیمه رفته و پس از پر کردن موارد خواسته شده ،کار خرید بیمه عمر شما به اتمام می رسد. در هر صورت برای خرید بیمه عمر در گرگان می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و یا در صورت بروز مشکل می توانید با شماره های 01732358362 و 09116367929  تماس حاصل نمایید.

♦قبول شرایط ثبت نام

♦ثبت اطلاعات بیمه گذار و بیمه شده

♦انتخاب و تکمیل شرایط و پوشش های مورد تقاضا

♦انتخاب و تکمیل مدت بیمه و مبلغ پرداختی

♦تکمیل اطلاعات تماس

نحوه خرید بیمه عمر پاسارگاد در گرگان مشاوره خانم صنم بیات

مرحله اول در خرید بیمه عمر و آتیه پاسارگاد تنظیم جدول بیمه عمر

در خرید بیمه هم دقیقا مثل خرید هر نوع کالای دیگری باید آگاهی کامل بابت مبلغی که پرداخت می‌شود وجود داشته باشد.  برای خرید بیمه عمر پاسارگاد تنها کافی است جدول بیمه خود را از بخش استعلام بیمه عمر تنظیم کنید. در این بخش فرم مربوطه را پر می‌کنید و کارشناسان ما ظرف ۴۸ ساعت جدول اختصاصی مربوط به شما را ایمیل خواهند کرد و یا با شما تماس خواهند گرفت.

 صدور  بیمه عمر پاسارگاد در گرگان . بیمه عمر پاسارگاد

مرحله دوم تنظیم فرم پرسشنامه بیمه عمر

فرم پرسشنامه به صورت پیش فرض در سایت موجود است و می‌توانید پس از تنظیم جدول عمر آن را دانلود نمایید. پس از تکمیل فرم پرسشنامه  تصویر آن را به همراه تصویر کارت ملی فرد بیمه شونده برای ما ارسال کنید. کافی است توسط تلفن همراه خود و یا اسکنر در صورت وجود از پشت و روی فرم مربوطه عکس برای ما ارسال کنید. دقت داشته باشید که اطلاعات فرم در تصاویر مربوطه واضح باشند.

مرحله سوم پرداخت قسط اول حق بیمه عمر

بعد از بررسی پرسشنامه کارشناسان بیمه پاسارگاد حداکثر تا ۴۸ ساعت با شما تماس می‌گیرند و اطلاعات حساب بانکی را جهت پرداخت در اختیار شما قرار می‌دهند. رسید مربوط به پرداخت را می‌توانید از طریق راه‌های مختلفی که کارشناسان ما به شما معرفی خواهند کرد ارسال کنید.

 . بیمه عمر پاسارگاد . صدور آنلاین بیمه عمر ، صدور بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

مرحله چهارم صدور بیمه‌ نامه

تمامی مدارک گفته شده یعنی فرم پرسشنامه،  تصویر کارت ملی و فیش پرداخت بانکی حق بیمه در اختیار واحد صدور شرکت بیمه پاسارگاد در گرگان قرار خواهد گرفت و بعد از چند روز کاری درب منزل ارسال می‌شود

در خواست  بیمه عمر پاسارگارد در گرگان

اگر قصد خرید بیمه عمر را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه اقدام به فروش آنلاین بیمه عمرکرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .

 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: حق بیمه عمر صدور بیمه‌نامه پاسارگارد در گرگان بیمه عمر بیمه عمر پاسارگاد صدور بیمه عمر صدور بیمه عمر پاسارگاد بیمه عمر زنان زایمان پاسارگاد بیمه عمر سالمندان پاسارگاد بیمه عمر کودکان پاسارگاد بیمه عمر سالمندان بیمه عمر کودکان اقساط بیمه عمر پاسارگاد صدور آنلاین بینه عمر پاسارگاد قیمت بیمه عمر پاسارگاد صدور آنلاین بیمه پاسارگاد صدور آنلاین بیمه عمر صدور آنلاین بیمه خرید بیمه‌ نامه عمر فرم پرسشنامه بیمه عمر مشاوره خانم صنم بیات نحوه خرید بیمه عمر پاسارگاد در گرگان صدورخرید بیمه عمر پاسارگاد در گرگاندیدگاه
دیدگاه شما :