بیمه عمر کارگران ساختمانی بیمه‌ای برای تمام فصول عمر

5/تیر/1399 مقالات بدون دیدگاه

 بیمه عمر کارگران ساختمانی بیمه‌ای برای تمام فصول عمر :  مشکلات اقتصادی که روزانه بسیاری از مردم بخصوص کارگران با آن دست و پنجه نرم می کنند ، به عناوین اصلی خبرها تبدیل شده است. شرایط نامناسب بازار و دست خالی کارفرمایان نیز باعث شده تا اوقات کارگران تلخ شود. طبقه کارگر جامعه زندگی و جسم خود را برای انجام کارهای تعیین شده قرار می دهد ، بنابراین مستحق بالاترین دستمزد است. احتمال وقوع حادثه در زندگی یک فرد عادی پنجاه پنجاه است اما همین احتمال در زندگی کارگران  100٪ است. حوادثی مانند سقوط از ارتفاع که به دلیل بی دقتی و عدم رعایت نکات ایمنی ممکن است اتفاق بیافتد ، یا ممکن است مصالح از یک ارتفاع روی آنها سقوط کرده و منجر به شکستگی یا مرگ  کارگرشود.

کارگری از آن دست مشاغل پرزحمتی است که واقعا عمر انسان را کوتاه می‌کند. هیچ تضمینی وجود ندارد که در صورت بروز حادثه ، کارگر آسیب جدی نبیند ، حتی در مواردی که اقدامات ایمنی را رعایت کرده باشد. مهمتر از آسیب ، هزینه های بالای درمان است که معمولاً مسئولیت آن برعهده کسی نیست جزخود کاگر .

با توجه به مواردی که گفته شد به این نتیجه میرسیم که هر کارگر ایرانی با توجه به خطراتی که با آن دست و پنجه نرم می کنند، سزاوار بهترین بیمه هستند که شرکت بیمه پاسارگاد با طرح بیمه عمر کارگران حامی و پشتیبان خوبی برای این قشر زحمت کش از جامعه هستند .

 بیمه عمر کارگران ساختمانی بیمه‌ای برای تمام فصول عمر

این نوع بیمه که یکی از دسته های بیمه عمر است ، کل زندگی یک کارگر را در بر می گیرد. با رسیدن به دوران میانسالی ، کارگران به اندازه کافی قوی نیستند که بتوانند به کار خود ادامه دهند. در این مرحله بیمه عمر کارگران پاسارگاد به کمک کارگران می آید و هزینه های زندگی خانواده را تأمین می کند. یکی از ویژگی های این طرح ، پوشش پزشکی بیمه عمر کارگران است و در صورت نیاز به کار درمانی ، کارگران می توانند از پس انداز بیمه کارگران استفاده کنند.

 بیمه عمر کارگران ساختمانی بیمه‌ای برای تمام فصول عمر

پوشش پزشکی بیمه کارگران پاسارگاد شامل چه مواردی می شود؟

در بیمه عمر پاسارگاد ، هر حادثه ناگهانی که بدون عامل خارجی و بدون دخالت کارگر باشد و منجر به آسیب ، مرگ یا ناتوانی شود ، حادثه نامیده می شود. همچنین اگر کارگر به دلیل فشار کار و پیری دچار بیماری های جسمی و معلولیت شود، شرکت بیمه پاسارگاد خدمات موردنیاز برای پرداخت هزینه های درمان این افراد را ارائه می دهد .

کارگران از چه سنی می توانند از بیمه عمر کارگران بهره مند شوند؟

افراد بالای ۱۲ سال می‌توانند با بیمه عمر کارگران پاسارگاد خود را بیمه و با پرداخت حق بیمه در مواقع لزوم از سرمایه خود استفاده کنند.

آیا می توان از بیمه عمرکارگران وام دریافت کرد؟

پس از پرداخت حداقل 20،000 تومان به عنوان حق بیمه در مدت یک ماه ، پس از مدتی سرمایه شما از جمله سود مشارکت به مبلغ قابل توجهی می رسد که به آن وام تعلق می گیرد. کارگر و خانواده وی می توانند بدون نیاز به ضامن و در مدت زمان کوتاهی وام از سرمایه خود دریافت کنند.

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: شرایط بیمه عمر کارگران ساختمانی فروش آنلاین بیمه عمر کارگران ساختمانی خرید بیمه عمر کارگران بهترین بیمه عمر برای کارگران خرید بیمه عمر ارزانترین بیمه عمر برای کارگران صدور انلاین بیمه عمر کارگران صدوربیمه عمر کارگران ساختمانی دریافت وام از بیمه عمر کارگران ساختمانی مبلغ بیمه عمر کارگران ساختمانی فواید بیمه عمر کارگران ساختمانی بیمه عمر کارگران ساختمانی 99 بهترین بیمه برای کارگر ساختمانی بیمه کارگران ساختمانی بهتر است یا بیمه اجباری بیمه عمر کارگران ساختمانی چه کسانی شامل بیمه کارگر ساختمانی می‌شوند؟ بیمه عمر کارگران بیمه کارگران ساختمانیدیدگاه
دیدگاه شما :