چرا نوزادانمان به بیمه نامه عمر نیاز دارند ؟

28/اردیبهشت/1399 مقالات بدون دیدگاه

چرا نوزادانمان به بیمه نامه عمر نیاز دارند ؟ خطرات و ریسک هایی که فرزندان ما در طول زندگی خود تجربه می کنند نیاز به مدیریت از طرف والدین دارد . بهترین ابزار برای مدیریت این خطرات استفاده از بیمه عمر می باشد. شما می توانید فرزند خود را از بدو تولد بیمه سرمایه گذاری تامین آتیه نمایید. اگر از زمان بدو تولد این بیمه نامه را تهیه کنید، فرزندتان حداکثر در سن سی سالگی دارای سرمایه ای ارزشمند خواهد بود.

کودکان در کودکی موجوداتی کم هزینه هستند، هر چه قدر بزرگ ترمی شوند هزینه های آن ها بالاتر می رود. چیزی که در هنگام قد کشیدن و بزرگ شدن فرزند بیشتر مورد توجه والدین قرار می گیرد ایجاد پس اندازی مطمئن و پرسود برای کودک شان است.

چرا نوزادانمان به این بیمه نامه نیاز دارند ؟

همانطور که می دانید هیچ لذتی بالا تر از تولد يك نوزاد در خانواده نیست. امیدها و آرزوهایی که والدین برای آینده فرزندان خود دارند بخشی از این لذت می باشد.

این آینده نامعلوم معمولا خانواده‌ها را تشویق به انجام برنامه ریزی هایی میکند که تا حدی برطرف‌کننده نگرانی‌های آن‌هاست. این برنامه ریزی ها بیشتر جنبه اقتصادی دارد و پدر و مادر همه تلاششان را می‌کنند، تا بخشی از نیازهای مالی فرزندشان را در دوران جوانی و نوجوانی‌ اش تامین کنند. شما با بیمه عمر و تامین آتیه، برای فرزندان خود سرمایه هایی بسیار خوبی فراهم خواهید کرد.

چرا نوزادانمان به بیمه نامه عمر نیاز دارند ؟

بیمه عمر و تامین آتیه نوزادان چیست ؟

 نگرانی از آينده فرزندان ذهن والدين را به خود مشغول كرده و از آنها افرادی نگران اما مسوول در برابر فردای فرزندانشان ساخته است.

والدین برای پرداخت هزینه های دانشگاهی، تهیه مسکن و یا کمک برای ایجاد شغل فرزندان به مبلغی بالا احتیاج دارند و تامین یکباره این مبالغ برای آنها بسیار دشوار است.

در بیمه عمر نوزادان افراد در طول مدت قرارداد، مبلغی را که در شروع قرارداد انتخاب کرده اند را پرداخت می‌کنند. این مبلغ با احتساب سود و تورم سالانه در پایان قراداد رقم قابل توجهی می‌شود و به فردی که خود را بیمه کرده است، تعلق می‌گیرد.

هر جوان 20تا 30 ساله‌ای آرزو دارد در سال‌های جوانی، پس انداز قابل توجهی در اختیار داشته باشد. او می‌تواند با این سرمایه‌گذاری که شما از روز تولدش انجام داده اید ازدواج کند، هزینه تحصیل در داخل یا خارج کشور را به راحتی تامین کند، خانه بخرد یا شغلی را برای خود انتخاب کند.

نحوه پس انداز در بیمه عمر نوزادان

در این بیمه نامه شما می توانید از ماه‌های اول تولد فرزندتان، او را تحت پوشش و پس انداز این طرح قرار دهید و از حداقل مبلغ ماهانه 20 هزار تومان و از بین 5 الی 30 سال مدت قرارداد شروع به پس انداز کنید.
حق بیمه های پرداختی شما با احتساب نرخ سود تضمینی 16% در 2 سال اول این قرارداد در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته ، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه و مطمئن را برای تامین آینده مالی فرزندان شما فراهم می کند.

 مزایای بیمه عمر و آتیه نوزادان چیست؟

  • دریافت سود تضمینی

حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای دو سال اول این بیمه نامه  %16  بوده و برای سال های بعد از آن  %13  در هر سال می باشد.

  • دریافت وام

یکی از مزایای این بیمه نامه دریافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. از پایان سال دوم می توانید تا %90  از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید.

چرا نوزادانمان به بیمه نامه عمر نیاز دارند ؟

  • دریافت سود خالص

سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به شما می باشد.

  • سرمایه بدون باز پرداخت

سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می باشد و برای موارد مختلف می توانید از آن استفاده کنید.

آیا میتوان چند بیمه عمر برای کودکان خود داشته باشیم؟

بله به صورت همزمان یک کودک میتواند چند بیمه عمر داشته باشد و تا سقف سرمایه فوت قانونی تعیین شده توسط بیمه مرکزی میتواند برای خود بیمه عمر تهیه کند و حتی از چند شرکت چندین بیمه عمر تهیه کند .

درخواست صدور بیمه عمر نوزادان پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای نوزاد خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمرکرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

برچسب ها: بیمه عمر و تامین آتیه نوزادان خرید بیمه عمر و تامین آتیه نوزادان صدور بیمه عمر و تامین آتیه نوزادان خرید انلاین بیمه عمر و تامین آتیه نوزادان خرید اینترنتی بیمه عمر و تامین آتیه نوزادان بیمه عمر و تامین آتیه نوزادان پاسارگاد مزایای بیمه عمر و تامین آتیه نوزادان نحوه پس انداز در بیمه عمر نوزادان بیمه عمر برای کودکان درخواست صدور بیمه عمر نوزادان خرید بیمه عمر برای نوزاد ارزانترین بیمه عمر برای نوزادان فروش آنلاین بیمه عمر نوزاداندیدگاه
دیدگاه شما :