نحوه محاسبه سود بیمه عمر پاسارگاد چگونه است؟

4/اردیبهشت/1399 مقالات بدون دیدگاه

نحوه محاسبه سود بیمه عمر پاسارگاد ، محاسبه سود بیمه عمر بسته به شرایط جسمانی ، شغل ، سن ، جنسیت و پوشش های خریداری شده و ضرایب سرمایه بیمه عمر در بیمه نامه برای هر شخص متفاوت می باشد . شایان ذکر است بابت هر پوشش خریداری شده در بیمه نامه حق بیمه ان از مبلغ قسط پرداختی کسر شده و برای پنج سال اول (تا قبل از مورخ 1395/06/01) 18%،پنج سال دوم 15%، و مازاد بر ده سال 10% خواهد بود که این سودها ، سود تضمین بوده و سود مشارکت در منافع هم به آنها اضافه خواهد شد. ا ز مورخ 1395/06/01 به بعد سودهای تضمینی در تمام شرکت های بیمه به شکل زیر خواهد شد: 2 سال اول 16% ، 2 سال دوم 13% ، از سال 5 به بعد 10% خواهد شد ، که این سودها ، سود تضمین بوده و سود مشارکت در منافع هم به آنها اضافه خواهد شد.

حق بیمه عمر پاسارگاد چگونه محاسبه می‌شود؟

که یکی از بزرگترین مزایای بیمه عمر این است که شما با هر شرایطی قادر به تهیه آن هستید. حداقل و حداکثر حق بیمه در شرکت‌های مختلف ارائه‌دهنده بیمه عمر بر اساس سیاست‌های شرکت، مقادیر مختلفی دارد.

حداقل حق بیمه ماهانه پاسارگاد 20 هزار تومان و حداکثر آن 334 هزار تومان است. در این مرحله باید به این موضوع توجه کنید که با توجه به شرایط مالی و اولویت‌هایتان چه مقدار از حق بیمه برایتان مناسب است.

نحوه محاسبه سود بیمه عمر پاسارگاد چگونه است؟ بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

البته باید به این موضوع توجه کنید که حق بیمه ماهانه‌ای که می‌پردازید مستقیماً روی سرمایه عمر شما تاثیر می‌گذارد. سرمایه عمر در شرکت‌های مختلف به صورت ضریبی از حق بیمه ماهانه محاسبه می‌شود که همان ضریب تشکیل سرمایه بیمه عمر است. این ضریب نیز در شرکت‌های مختلف، متفاوت است و شما می‌توانید با توجه به شرایطتان ضریب دلخواه خود را انتخاب کنید. برای مثال ضریب 300 را در نظر بگیرید که البته معمول‌ ترین ضریب تشکیل سرمایه بیمه عمر نیز هست  اگر شما ماهانه مبلغ 100 هزار تومان به عنوان حق بیمه عمر بپردازید سرمایه عمر شما 30 میلیون تومان خواهد بود. مبنای محاسبه سرمایه عمر، حق بیمه ماهانه است. شاید این مبلغ در ابتدا ناچیز به نظر برسد؛ اما باید توجه کرد که این 30 میلیون از اولین لحظه صدور بیمه‌نامه به عنوان سرمایه فوت فرد وجود دارد.

از طرفی پارامتری به نام درصد افزایش سالانه حق بیمه وجود دارد که آن هم روی حق بیمه پرداختی تاثیرگذار است. این درصد در شرکت‌های مختلف حداقل و حداکثر متفاوتی دارد. اگر بیمه‌گزار 10% افزایش حق بیمه را انتخاب کند در صورتی‌که در سال اول ماهانه مبلغ 50 هزار تومان به عنوان حق بیمه بپردازد از سال دوم باید این مبلغ را به 55 هزار تومان در ماه افزایش دهد. از آنجایی‌که سرمایه عمر ضریبی از حق بیمه ماهانه است با پرداخت حق بیمه بیشتر، در واقع سرمایه عمر خود را افزایش می‌دهید و ارزش آن را طی سالیان حفظ می‌کنید.

سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد چقدر است؟

هر شرکت بیمه بسته به اساس‌نامه‌ و سیاست‌های کاریش برای بیمه عمر سودی در نظر می‌گیرد که به آن سود تضمینی می‌گویند. سود تضمینی معمولاً به این صورت است که در سال‌های اول بیشتر است. سپس طی چند مرحله کاهش ناچیزی پیدا می‌کند و سپس روی عدد مشخصی تا انتهای قرارداد ثابت می‌ماند

نحوه محاسبه سود بیمه عمر پاسارگاد چگونه است؟ صدور بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

سود مشارکت منافع بیمه عمر پاسارگاد چگونه محاسبه می شود؟

شرکت‌های بیمه با سرمایه اندوخته‌شده بیمه‌گزاران در پروژه‌های اقتصادی سودآور شرکت می‌کنند و سود حاصل از آن را با بیمه‌گزار قسمت می‌کنند. سهم بیمه‌گزار در این حالت عموماً بسیار بیشتر از شرکت بیمه (بیمه‌گر) است. برای مثال سهم بیمه‌گزار از سود مشارکت می‌تواند 85% یا بیشتر باشد. معمولاً در نهایت مجموع سود تضمینی و مشارکت در منافع به صورت یک درصد مشخص اعلام می‌شود. برای مثال سود 22% که 16% آن مربوط به سود تضمینی است و 6% آن مربوط به سود مشارکت در منافع.

درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمرکرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: نحوه محاسبه سود بیمه عمر پاسارگاد چگونه است؟ حداقل و حداکثر حق بیمه عمر پاسارگاد چقدر است؟ صدور بیمه عمر پاسارگاد درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد صدور بیمه عمر پاسارگارد خرید بیمه عمر سود مشارکت منافع بیمه عمر پاسارگاد سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد حق بیمه عمر پاسارگاد محاسبه سود بیمه عمر محاسبه سود بیمه عمر پاسارگاد صدور بیمه عمر پاسسارگاد صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد صدور بیمه عمر پاسارگاد در گرگان صدور بیمه عمر بیمه عمر پاسارگاد بیمه عمر پاسارگاد در گرگان بیمه عمر بیمه پاسارگاد هزینه بیمه عمر پاسارگاد صدور آنلاین بیمه عمر خرید بیمه عمر پاسارگاد سود بیمه عمر سود بیمه عمر پاسارگاددیدگاه
دیدگاه شما :