نحوه دریافت وام از بیمه عمر پاسارگاد

2/اردیبهشت/1399 مقالات بدون دیدگاه

نحوه دریافت وام از بیمه عمر پاسارگاد : از مزایای بیمه عمر امکان گرفتن وام از محل اندوخته بیمه نامه بدون نیاز به هیچ گونه ضامن و وثیقه ای است. البته شرایط و مراحل گرفتن وام بیمه عمر در شرکت های مختلف کمی با هم متفاوت است. از آنجایی که یکی از محبوب‌ترین بیمه‌های عمر بیمه عمر پاسارگاد است، در این نوشته به شرایط و نحوه ارائه وام بیمه عمر پاسارگاد خواهیم پرداخت. اگر بیمه عمر و سرمایه‌گذاری داشته باشیم می‌توانیم از این بیمه بدون نیاز به ضامن یا وثیقه وام دریافت کنیم.

تشریفات اداری دریافت وام بیمه عمر پاسارگاد چگونه است؟

دریافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری و بدون نیاز به ضامن، یکی از مزایای بیمه عمر می‌باشد. در واقع در این روش بیمه‌گذار می‌تواند در زمان مورد نیاز از مجموع حق بیمه پرداختی و سود تعلق گرفته به آن، استفاده مناسبی کرده و نیاز مالی خود را با دریافت وام بیمه عمر برطرف کند.
این نکته قابل ذکر است که بیمه‌گذار بدون نیاز به بازخریدی بیمه‌نامه می‌تواند وام را دریافت نماید و از اندوخته بیمه عمر خود استفاده کند. همچنین دریافت وام هیچیک از پوشش‌های بیمه‌نامه را تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

چه مبلغی می توانیم از بیمه عمر پاسارگاد وام بگیریم؟

وامی که از بیمه عمر پاسارگاد می‌گیریم از محل اندوخته‌ای است که طی مدت مشخصی ذخیره شده است. سقف وام بیمه عمر پاسارگاد معادل 90% اندوخته بیمه عمرمان است. برای مثال اگر 10 سال از مدت قرارداد بیمه عمرمان گذشته باشد و مبلغ 10 میلیون تومان اندوخته در این بیمه داشته باشیم، تا سقف 9 میلیون تومان می‌توانیم وام بیمه عمر پاسارگاد دریافت کنیم.

نحوه دریافت وام از بیمه عمر پاسارگاد . بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

کارمزد بازپرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد

کارمزد بازپرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد 4% است؛ البته این سود به سودهایی که به اندوخته بیمه عمرمان تعلق می‌گیرد افزوده می‌شود.

شرایط دریافت وام بیمه عمر

دریافت وام دارای یک سری شرایط کلی طبق موارد زیر می‌باشد.
بدون نیاز به ضامن و هیچگونه تشریفات اداری است.
سود متعلق به وام بیمه عمر حداکثر 4 درصد بیشتر از سود تضمینی متعلق به بیمه‌نامه عمر است.
بیمه‌گذار می‌تواند بعد از تسویه کامل وام قبلی، به دفعات از اندوخته بیمه عمر خود وام دریافت کند.
بیمه‌گذار برای دریافت وام، نباید هیچ قسط عقب افتاده‌ای داشته‌ باشد.
توجه به این نکته بسیار ضروری است که هرچه مقدار حق‌بیمه پرداختی و اندوخته شخص بیمه‌گذار بیشتر باشد وام تعلق گرفته به او بیشتر خواهد بود.

مدت زمان بازپرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد چقدر است؟

مدت زمان بازپرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد با اقساط ۱۲ ماهه، ۲۴ ماهه و یا ۳۶ ماهه است و سود تعلق گرفته به وام در بیمه عمر حداکثر ۴ درصد بیشتر از سود تضمینی است٬ استفاده از وام بیمه عمر تاثیری بر پوشش های این بیمه نامه نمی گذارد و می توانید از تمام پوشش ها (در صورتی که پوشش ها را انتخاب کرده باشید) استفاده کنید

چند بار می توانیم از بیمه عمر پاسارگاد وام دریافت کنیم؟

شرکت بیمه پاسارگاد محدودیتی در تعداد دفعات پرداخت وام ندارد و به محض تمام شدن اقساط وام قبلی مشتری، مشتری می تواند وام جدیدی را درخواست دهد.

نحوه دریافت وام از بیمه عمر پاسارگاد . بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

بعد از چند وقت می توانیم از بیمه پاسارگاد وام دریافت کنیم؟

باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان دریافت وام با گذشت حداقل ۶ ماه از تاریخ شروع بیمه نامه وجود دارد.

چه زمانی وام بیمه عمر پاسارگاد به ما تعلق نمی گیرد؟

در زمان دریافت وام باید بیمه  نامه فعال بوده و همه اقساط ماهانه و یا شش ماهه بیمه نامه به صورت منظم پرداخت شده باشد. اگر قسط عقب افتاده داشته باشد متاسفانه نمی‌توانید وام بگیرید. حتی اگر چند سال حق بیمه‌تان را پرداخت کرده‌اید و قسط ماه اخیرتان فراموشتان شده باشد باید ابتدا آخرین قسط بیمه نامه عمرتان را پرداخت کرده و سپس اقدام به دریافت وام نمایید.

جدول ارزش بازخرید بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

زمانیکه شما اقدام به تهیه بیمه عمر پاسارگاد نموده‌اید با توجه به سن بیمه شده، مدت زمان بیمه نامه، حق بیمه پرداختی ماهانه‌، شش ماه و یا سالانه شما جدولی محاسبه شده و ضمیمه بیمه نامه عمر می‌شود. در این جدول روند سرمایه گذاری از ابتدا تا پایان مدت بیمه ‌نامه مشخص شده است. اگر فرد بیمه شده تمامی اقساط بیمه عمر خود را به صورت منظم و در سررسید های تعیین شده پرداخت کرده باشد، سرمایه گذاری شکل گرفته توسط وی دقیقا بر اساس جدول بیمه نامه خواهد بود.

نحوه دریافت وام از بیمه عمر پاسارگاد . صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

اگر بیمه عمر متعلق به شهر دیگر باشد آیا می توانیم در شهر دیگری درخواست وام دهیم؟

بله می توانید از طریق نمایندگی که بیمه نامه تان را خریداری کرده اید با تکمیل فرم وام بیمه عمر ، بر اساس اندوخته بیمه نامه تان وام بگیرید.

درخواست بیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمرکرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: نحوه دریافت وام از بیمه عمر پاسارگاد دریافت وام بیمه عمر بیمه عمر بیمه عمر پاسارگاد خرید بیمه عمر نعرفه جدید بیمه عمر اقساط بیمه عمر پاسارگاد بازپرداخت وام بیمه عمر پاسارگاد کارمزد وام بیمه عمر پاسارگاد مبلغ وام بیمه عمر پاسارگاد صدور بیمه عمر صدور بیمه عمر آنلاین صدور آنلاین بیمه نامه صدور آنلاین بیمه عمر بیمه پاسارگاد در گرگان صدور انلاین بیمه عمر پاسارگاد صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در سراسر ایران بازخرید بیمه عمر بیمه پاسارگاددیدگاه
دیدگاه شما :