مزایای بیمه عمر هنرمندان نسبت به بیمه های آزاد

11/تیر/1399 مقالات بدون دیدگاه

 مزایای بیمه عمر هنرمندان نسبت به بیمه های آزاد :  بیمه عمر هنرمندان چیست؟ چه کسانی می توانند از بیمه عمر هنرمندان استفاده نمایند ؟ هنرمند کیست و چه شرایطی باید داشته باشد؟ مزایای بیمه عمر هنرمندان چیست؟ در این مطلب قصد داریم هر آنچه که باید در رابطه با هنرمندان و بیمه عمر هنرمندان بدانید را برای شما بازگو کنیم . در درجه اول می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که بیمه عمر هنرمندان را چه کسانی می توانند استفاده کنند؟  گروه وسیعی از هنرمندان ، از سوپراستارها تا بازیگران معمولی سینما ، تئاتر وتلویزیون ، دوبلورهای پیشکسوت تا هنرمندان خطاط ،  نقاشان تا موسیقی دانان ، هنرمندان تجسمی تا کسانی که در زمیه صنایع دستی مشغول به کار هستند ، همه و همه می توانند از بیمه عمر هنرمندان استفاده کنند .

هنرمند کیست؟

بسیاری از هنرمندان شاخص سینما و تلویزیون وقتی به دوران ازکارافتادگی و پیری می رسند ، هیچ گونه پشتوانه ای برای آینده خود ندارند . بیمه عمر ضرورت گریزناپذیر جامعه ماست و همگی اقشار به آن نیاز دارند  .

همانطور که گفته شد به کسانی که در زمینه های سفالگری ، عکاسی ، خوشنویسی ، نقاشی ، گرافیک ، مجسمه سازی ، کاریکاتور ، نگارگری ، سینما ، تئاتر ،  نویسندگی ، خبرنگاری و موسیقی فعالیت می کنند هنرمند گفته می شود . البته این تعریف صرفا تعریفی است که از نظر سازمان بیمه برای هنرمند ارائه شده است و در واقع شان و جایگاه هنر و هنرمند از آنچه ما در اینجا بیان کردیم والاتر است.

ایا داشتن بیمه عمر برای هنرمندان ضروری است؟

 بازیگران مانند کسانی که دارای شغل آزاد هستند از درآمد ثابت ماهانه برخوردار نیستند ممکن است چندین ماه درگیر کار بوده و درآمد خوبی داشته باشند ولی از طرفی این احتمال هم وجود دارد که حتی یکسال بیکار باشند. بنابراین بازیگران باید یک سرمایه مالی مطمئن داشته باشند تا در چنین مواقعی بتوانند مخارج زندگی را تامین کنند.

بیشترین فرسودگی جسمی متعلق به بازیگران است. بازیگران به ویژه بازیگران زن تا زمانی که جوان و زیبا هستند، محبوبیت داشته و بیشتر به کار دعوت می شوند اما به محض این که قوای بدنی آن ها کم شد و آثار پیری در چهره نمایان گشت، پیشنهادهای کاری هم کم می شود. همچنین اگر در حین کار آسیب جسمی به بازگیر وارد شود نه تنها تا چندین ماه قادر به کار و کسب درآمد نخواهد بود بلکه باید از پس انداز خود جهت درمان استفاده کند.

بیمه عمرهنرمندان یک حامی مالی قوی در دوران کاری و بازنشستگی

هنرمندان شرایط بد مالی را از زمانی بیشتر حس خواهند کرد که بازنشسته شده و از سرمایه و یا منبع درآمد دیگری برخوردار نباشند در این زمان هزینه های زندگی بیشتر می شود زیرا بیماری ها زیاد شده و در نتیجه هزینه های درمان به مخارج خانواده اضافه می شود.

از طرفی در موقع کار هم به دلیل فشار بالای کار زودتر از آنچه که تصور کنند بدنشان فرسوده می شود. بازیگران در طول روز ساعات زیادی را مشغول به کار هستند و حتی ممکن است چندین ماه استراحت کافی نداشته باشند همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا ابتلا به بیماری های ناشی از کم خوابی و کمبود استراحت من جمله سکته قلبی، پیری زودرس و مواردی از این قبیل در بازیگر بیشتر شود.

هنرمندان همیشه نگران آینده فرزندان خود بوده و می دانند با این درآمد نمی توانند هم امورات زندگی را تامین کرده و هم بخشی را به عنوان سرمایه ای برای فرزندان پس اندازکنند.

برخی از هنرمندان در آموزشگاه های خصوصی خود مشغول به تدریس در زمینه هنری خود هستند. متاسفانه گاها دیده شده است که آموزشگاه در اثر سانحه ای همانند آتش سوزی، بلا استفاده شده است. اکنون هنرمند نیاز به سرمایه ای برای راه اندازی مجدد آموزشگاه دارد.

مزایای بیمه عمر هنرمندان نسبت به بیمه های آزاد

یکی از مزیت هائی که بیمه عمر هنرمندان نسبت به بیمه های آزاد و بسیاری دیگر از بیمه ها دارد مبلغ کم پرداختی بیمه شده است .

  • استفاده از تسهیلات وام
  • امکان قراردادن سپرده در بیمه عمر و دریافت پوشش آتش سوزی
  • تخفیف در دریفت بیمه های اموال
  • تعین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه
  • دریافت سود تضمینی و سود مشارکت
  • معافیت مالیاتی
  • پوشش آتش سوزی منزل مسکونی
  • پوشش از کار افتادگی
  • و...

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

 

برچسب ها: بیمه عمر هنرمندان پاسارگاد شرایط بیمه عمر هنرمندان چه کسانی می توانند از بیمه عمر هنرمندان استفاده نمایند؟ فروش انلاین بیمه عمر هنرمندان ارزانترین بیمه عمر برای هنرمندان خرید انلاین بیمه عمر هنرمندان صدور بیمه عمر هنرمندان هنرمند کیست مزایای بیمه عمر هنرمندان ضرورت بیمه عمر برای هنرمندان بیمه عمر برای هنرمندان بیمه عمر بازیگران خرید بیمه عمر هنرمندان بیمه عمر هنرمنداندیدگاه
دیدگاه شما :