مزایای بیمه عمر برای نوجوانان

31/تیر/1399 مقالات بدون دیدگاه

مزایای بیمه عمر برای نوجوانان : بیمه عمر نوعی از بیمه است که شما می‌توانید با پرداخت مبلغی بصورت ماهیانه، سه ماه ، شش ماهه ، سالیانه و یا یکجا و مدت انتظاری ( بیش از 5 سال ) علاوه بر دریافت سرمایه‌ای قابل توجه بعنوان اصل و سود از امتیازات زیادی برخوردار شوید. این بیمه از آن جهت برای نوجوانان اهمیت دارد که دریافت سرمایه ای قابل توجه در پایان مدت انتظار که متناسب است با میزان پرداختی شما می تواند اندوخته ای باشد برای شروع کار یا پس اندازی که در مواقع نیاز برای آنها کنار گذاشته باشید. با توجه به مزایایی که بیمه عمر دارا می باشد و امتیازات زیادی را فرد بیمه گذار دارد در این مقاله می خواهیم به شرح مزایای بیمه عمر برای نوجوانان بپردازیم. اگر دارای فرزند نوجوان هستید مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد، شروع یک پس انداز و آتیه ای روشن برای نوجوانان

شما می توانید از در آمد ماهیانه خود بخشی را که برای آن برنامه ریزی و یا صرف هزینه های مختلف می شود را به پس انداز بیمه عمر تحت عنوان پرداختی بیمه عمر اختصاص دهید و از مبالغ کوچک و پس انداز های مختصر خود صندوق مالی ارزشمندی را برای آینده فرزندان و نوجوانان خود ایجاد نمائید.
حق بیمه های پرداختی شما با اختصاص نرخ سود تضمینی در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته ، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه و مطمئن را برای آینده مالی نوجوانان شما فراهم می کند.

مزایای بیمه عمر برای نوجوانان

اهمیت خرید بیمه عمر برای نوجوانان

از گذشته در کشور ما فرزندان ثمره زندگی و ازدواج محسوب می شدند و هر چه جلوتر می رویم، این مسئله رنگ و بوی تازه تری به خود می گیرد. از همان ابتدای تولد، پدر و مادرها تلاش می کنند تا بهترین شرایط را برای فرزند خود فراهم آورند تا ثمره زندگی شان  در بهترین حالتی که می تواند باشد. از خوراک و پوشاک و شرایط تحصیل و آموزش ، تا خرید بهترین وسایل برای فرزند. به جرأت می توان گفت که هر پدر و مادری بهترین شرایط را برای فرزند خود می خواهد و اتفاقاً خیلی هم برای این موضوع تلاش می کند. اما یکی از اصلی ترین نیازهای فرزندان، تأمین آینده مالی آن هاست. چرا که برای فراهم آوردن امکانات برای پیشرفت آنها، اولین فاکتور داشتن منبع مالی است. خرید بیمه عمر پاسارگاد یک اندوخته مالی برای نوجوانان حساب می شود که در پایان دوره قرداد می توانند از این اندوخته و منبع مالی استفاده کرده. امروزه با توجه به نرخ تورم و گرانی ها بر هر پدر و مادری واجب است که با خرید بیمه عمر برای نوجوانان و فرزندان خود از استرس مالی آینده نوجوانان خود جلوگیری کنند.

خرید بیمه عمر برای نوجوانان

یکی از بهترین گزینه ها در میان همه گزینه های سرمایه گذاری برای فرزندان و نوجوانان، خرید بیمه عمر و تشکیل سرمایه است. چرا که این نوع از بیمه این امکان را به شما می دهد که با بخش کمی از درآمد ماهانه خود برای فرزندتان یک بیمه عمر تهیه کنید و تأمین منابع مالی را در آینده به بیمه عمر واگذار کنید. با توجه به هزینه های جاری زیادی که دارید، خارج شدن پول از دست شما و پرداخت بیمه عمر، برنامه ریزی را به دست شرکت بیمه خواهد سپرد.

مزایای بیمه عمر برای نوجوانان

شاید برای بسیاری از افراد سوال پیش  آید که مزیت های داشتن بیمه عمر برای نوجوانان چیست؟ و بج دلیلی باید ماهانه یا سالانه یا روزانه مقداری از درآمد خود را برای پرداخت حق بیمه عمر بپردازیم؟ حال برای آنکه به پاسخ سوالات خود برسید مطالب ما را در این قسمت از مقاله بخوانید تا قانع شوید که هر خانواده ایرانی باید برای فرزندان خود بیمه عمر خریداری کند.

  • آموزش آینده نگری مالی : شما با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری برای فرزند خود، به او پس انداز کردن و تأمین منابع مالی در آینده از محل این پس انداز ها را آموزش خواهید داد. و چه آموزشی بهتر از این آموزش عملی و تجربی. هر بار که فرزند شما در آینده از منافع این بیمه استفاده کند، یک بار این آموزش به او یادآوری خواهد شد.
  • تأمین سرمایه : کودک امروز شما، در آینده برای بعضی از پروژه های زندگی نیاز به سرمایه دارد. مثل راه اندازی کسب و کار، تحصیل در خارج از کشور، هزینه های ازدواج، برگزاری مراسم، و تأمین جهیزیه. با توجه به اینکه به دست آوردن سرمایه نیازمند داشتن شغل و کسب درآمد است و برای کودکان هم کار کردن امکان پذیر نیست، این یکی از وظایف پدر و مادر است که برای فرزند خود سرمایه برای دوران جوانی فراهم کنند. این امر به خوبی توسط بیمه عمر و تشکیل سرمایه امکان پذیر است.
  • پوشش اتفاقات ناگوار : بیمه های عمر که از آن ها به بیمه های زندگی هم یاد می شود، دارای پوشش های بیمه ای هستند که در طول زندگی می تواند به کمک فرزندان هم بیاید. درست است که ما هیچ وقت به فکر وقوع حادثه یا بیماری برای فرزندمان نیستیم. اما داشتن پوشش های بیمه ای از جمله امراض خاص و حوادث، می تواند به یک خانواده امنیت مالی بدهد و نگرانی از بابت هزینه های اتفاقات ناگوار را به حداقل برساند.
  • انتخاب شغل بدون دغدغه : وقتی فرزند شما به سن نوجوانی و جوانی رسید، مجبور نیست به خاطر عقب ماندگی مالی از همسالان خود، هر شغلی را قبول کند. یا اینکه زودتر از موعد به سر کار برود. چرا که یک منبع مالی توسط پدر و مادرش از طریق بیمه عمر فراهم شده است.

مزایای بیمه عمر برای نوجوانان

کلام آخر

امیدواریم مطالب این بخش برای شما مفید واقع شده باشد و هرچه سریع تر برای تامین آینده نوجوان خود به خرید بیمه عمر اقدام نمایید تا فرصت را از دست نداده اید. برای خرید بیمه عمر پاسارگاد می توانید بصورت آنلاین در سایت این بیمه که به نشانی http://1000bimeh.ir/ می باشد اقدام نمایید. آینده فرزندان و نوجوانان خود را با بیمه عمر پاسارگاد تضمین کنید. اکثر مردم کشورهای توسعه یافته و یا درحال توسعه بیمه عمر استفاده کرده و از مزایای آن بهرمند می‌شوند اما متاسفانه در کشور ما درصد خیلی کمی از مردم با این نوع بیمه آشنایی دارند و استفاده می‌کنند یکی از علت هایی که ما به بحث مزایای بیمه عمر برای نوجوانان پرداختیم همین موضوع بود تا سطح اطلاعات و آگاهی والدین را بالا ببریم و شناخت آنها را نسبت به مزایای بیمه عمر برای فرزندان خود نیز ارتقا دهیم.

درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمرکرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

برچسب ها: بیمه عمر پسارگاد در گرگان بیمه عمر بیمه پاسارگاد بیمه عمر پاسارگاد صدور بیمه عمر صدور بیمه مدت زمان بیمه عمر نوجوانان پوشش بیمه عمر نوجوانان قیمت بیمه عمر نوجوانان اهمیت خرید بیمه عمر برای نوجوانان خرید بیمه عمر برای نوجوانان مزایای بیمه عمر برای نوجواناندیدگاه
دیدگاه شما :