ضمانت بیمه عمر چیست؟

3/تیر/1399 مقالات بدون دیدگاه

ضمانت بیمه عمر چیست؟ آیا تا بحال برای شما نیز این سوال پیش آمده است که که در صورت پرداخت حق بیمه آیا تحت هر شرایطی سرمایه‌ شما به شما بازگردانده می شود؟ صورت ورشکستگی یا انحلال بیمه،  تکلیف شما چه خواهد شد؟  ضمانت پرداخت سود حاصل از سرمایه گذاری شما چیست؟ آیا در هر صورتی سود حاصل از سرمایه گذاری به شما داده خواهد شد؟  با ما همراه باشید تا ابهامات ایجاد شما برای شما را برطرف نماییم.

ضمانت بیمه عمر چیست؟

قبل از اینکه بخواهید هر شرکتی را برای خرید بیمه عمر انتخاب کنید باید توجه داشته باشید که تمامی شرکت های بیمه ای برای دریافت پروانه تاسیس و اساسنامه خود نیاز به تایید بیمه مرکزی دارد. اگر شرکتی که انتخاب کرده اید این تاییدیه را داشته باشد خیالتان بابت اعتبار شرکت و تائید سازمان بیمه مرکزی آسوده است .

ضمانت بیمه عمر پاسارگاد چیست؟

ضمانت بیمه عمر پاسارگاد را می توانیم از دو جنبه بررسی کنیم. ضمانت پرداخت سود و ضمانت حفظ سرمایه در صورت ورشکستگی یا انحلال موسسه بیمه.

ضمانت پرداخت سود سرمایه گذاری

 شما با پرداخت حق بیمه و امضای قرارداد علاوه بر استفاده از پوشش ها و خدمات بیمه ای ،  می توانید از شرایط سرمایه گذاری در بیمه و سود پول خود بهره مند شوید.

بیمه پاسارگاد بخشی از حق بیمه دریافتی شما را در پروژه‌ های مختلف سرمایه‌گذاری کرده و صرف نظر از سود و زیان پروژه موظف به پرداخت سود سالیانه به شما خواهد . ضمانت بیمه عمر پاسارگاد باعث می‌شود که شما نگرانی بابت از دست دادن هزینه و سرمایه خود نداشه باشید و تحت هر شرایطی سود حاصل از سرمایه گذاری خود را دریافت کنید.

ضمانت در صورت ورشکستگی یا انحلال موسسه

نکته مهم در رابطه با ضمانت بیمه عمر ایجاد هرگونه مشکل  در شرکت بیمه از جمله  ورشکستگی و انحلال آن است.  بیمه پاسارگاد ۵۰ درصد حق بیمه های پرداخت شده توسط افراد را نزد بیمه مرکزی ایران نگهداری و ذخیره می کند و در صورت بروز هرگونه مشکل بیمه مرکزی ایران تا حد زیادی هزینه و سرمایه شما را پرداخت خواهد کرد .

آیا سطح توانمندی و اعتبار در ضمانت بیمه عمر تاثیر دارد؟

شرکت های بیمه در ایران در دسته های توانمندی مختلف طبقه بندی می شوند . عواملی مانند خوشنام بودن نزد عموم مردم ، نحوه خسارت دهی و پرداخت غرامت ،  تعداد شکایات از شرکت بیمه ، سطح توانگری مالی و غیره  میزان توانمندی و اعتبار شرکت بیمه را تعیین می کند.  بیمه پاسارگاد از نظر اعتبار و سطح توانمندی جز شرکت ‌های بیمه سطح یک بوده و این مسئله ریسک سرمایه گذاری شما را در بیمه عمر پاسارگاد تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: ضمانت پرداخت سرمایه بیمه عمر ضمانت در صورت ورشکستگی یا انحلال موسسه ضمانت پرداخت سود سرمایه گذاری ضمانت بیمه عمر پاسارگاد ضمانت بیمه عمر ضمانت بیمه عمر چگونه است؟دیدگاه
دیدگاه شما :