درباره بیمه عمر گروهی بیشتر بدانید

23/اردیبهشت/1399 مقالات بدون دیدگاه

درباره بیمه عمر گروهی بیشتر بدانید ، این بیمه در واقع ترکیبی از بیمه عمر زمانی و بیمه حوادث است. بیمه عمر گروهی بیمه نامه‌ای است که در مقابل حق بیمه اندکی که دارد پوشش‌های مناسب بیمه‌ای را در صورت حادثه و فوت به علت حادثه و فوت طبیعی به بیمه گذاران خود ارائه می‌دهد. بیشتر سازمان‌ها و ادارت دولتی و حتی بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی برای کارمندان خود بیمه عمر گروهی را در نظر می گیرند.

بیمه عمر زمانی چیست؟

این بیمه نامه در واقع بیمه نامه عمر زمانی است و همه پوشش‌ها و مزایای بیمه عمر زمانی را برای بیمه گذار فراهم می‌کند. بدین صورت که در صورت فوت بیمه شده سرمایه خسارت فوت متعهد شده را شرکت بیمه پرداخت می‌نماید. بطور مرسوم مدت بیمه عمر زمانی گروهی یکساله می‌باشد. در بیمه نامه‌های عمر گروهی با توجه به سرمایه فوت درخواستی و میانگین سن، حق بیمه مشخص می‌گردد. معمولا روال اینگونه است در شرکت‌ها و سازمان‌ها، هر سال با توجه به پرداخت حق بیمه سالانه از طریق کسر از حقوق و تا زمانی که مشغول به کار باشند و قبل از بازنشستگی پرسنل این بیمه نامه را داشته باشند.

چه کسانی می توانند از بیمه عمر گروهی استفاده کنند؟

از کارمندان اداری تا گروه‌های شغلی پر خطر از جمله کارگران تولیدی و عملیاتی که خطرات شغلی بسیار بالایی را دارند. استفاده از پوشش‌های این بیمه نامه در زمان حادثه‌، همه افراد شاغل در قبال حوادث ۲۴ ساعته شغلی و غیر شغلی و یا خطرات شخصی به این بیمه نامه نیاز دارند و می‌‌توانند تحت پوشش قرار گیرند.

درباره بیمه عمر گروهی بیشتر بدانید . صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

مزایای بیمه عمر گروهی نسبت به بیمه عمر انفرادی

قیمت بسیار ارزان ، همه افراد تحت پوشش با داشتن طبقه های شغلی مختلف دارای نرخ بیمه یکسانی می باشند

 امکان خرید قسطی این بیمه نامه است که حق بیمه فرد بیمه شده به صورت تقسیط ماهانه از حقوقشان کم می شود، که این یکی از برترین مزایای بیمه عمر و حوادث گروهی است.

نداشتن چکاپ پزشکی

انعطاف پذیر بودن . بیمه عمر و حوادث گروهی این امکان را دارد که اگر در طول مدت داشتن این بیمه نامه تعداد نفراتی به سازمان ها و یا ادارات و شرکت‌هایی  که این بیمه نامه را دارند  اضافه و یا کم شود ، می‌توان تغییراتی را در لیست افراد بیمه شده ایجاد نمود.

بیمه عمر گروهی چند نوع دارد؟

در بیمه حوادث گروهی ریسک خطر گروه کارکنان که بیمه می شوند در تعیین بیمه حوادث گروهی موثر است. بدین ترتیب در این بیمه نامه در چند طبقه ریسک بیمه حوادث گروهی ارائه می‌گردد:

بیمه حوادث گروهی کارکنان اداری
بیمه حوادث گروهی کارگران
بیمه حوادث گروهی دانش آموزی و دانشجویی و

بیمه عمر گروهی چه مواردی را تحت پوشش قرار می دهد؟

فوت به هر علت

نقص عضو جزئی و کلی و ازکارافتادگی دائم

هزینه‌های پزشکی ناشی از حوادث از قبیل هزینه پزشکی ناشی از حادثه ، هزینه‌های بستری در بیمارستان و سایر هزینه‌های درمانی

درباره بیمه عمر گروهی بیشتر بدانید . صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: درباره بیمه عمر گروهی بیشتر بدانید بیمه عمر کارمندان دولت صدور آنلاین بیمه عمر کارمندان دولت درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد صدور آنلاین بیمه صدور بیمه عمر صدور آنلاین بیمه عمر بیمه عمر در گرگان خرید بیمه عمر بیمه عمر بیمه عمر زمانی چیست؟ بیمه عمر زمانی بیمه عمر گروهی صدور بیمه عمر گروهی صدور آنلاین بیمه عمر گروهی بیمه عمر انفرادی مزایای بیمه عمر گروهی بیمه حوادث گروهی کارکنان اداری بیمه حوادث گروهی کارگران بیمه حوادث گروهی دانش آموزی و دانشجویی درخواست صدور بیمه عمردیدگاه
دیدگاه شما :