درباره بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار چه می دانید؟

1/خرداد/1399 مقالات بدون دیدگاه

درباره بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار چه می دانید؟ از گذشته تا امروز مادران و زنان خانه دار، جزو آسیب پذیر ترین قشر جامعه بوده و یکی از مهمترین دغدغه های انان تامین نیازهای مادی شان درآینده است. همین موضوع باعث شد تا شرکت های بیمه به فکر ایجاد راه حلی باشند  و با ایجاد طرحی با عنوان بیمه مستمری زنان خانه دار نیازهای این قشر از اجتماع را پوشش داده و پس اندازی برای آتیه و آینده آنان ایجاد نمایند.

درباره بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار چه می دانید؟

بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار یکی از پرطرفدار ترین بیمه های در میان خانم های خانه دار می باشد. در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش این بیمه نامه را نیز خواهند داشت. زنان خانه‌دار می‌توانند بخشی از هزینه‌هایی را که صرف خرید و اداره امور منزل می‌کنند کنار بگذارند یا این که مقداری از بودجه مربوط به هزینه‌های غیرضروری ماه را برای سپرده‌گذاری در بیمه آتیه زنان خانه‌دار پاسارگاد در نظر گیرند و اطمینان داشته باشند که این پس انداز به طور منظم  برای آنها سرمایه گذاری می شود.
مهم تر اینکه اگر حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص عضو ، ازکار افتادگی حادثه و یا بیماری های خاص اتفاق بیافتد، بیمه پاسارگاد حامی این عزیزان خواهد بود و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود آن را پرداخت می کند بلکه مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه ای نیز پرداخت می شود تا مشکلات مالی را پوشش دهد.

درباره بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار چه می دانید؟

بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار چه مواردی را تحت پوشش قرار می دهد؟

 هدف اصلی این بیمه نامه ایجاد یک صندوق مالی و پس انداز برای بیمه شده می باشد ولی در کنار این نوع پس انداز، بیمه شده را تحت پوشش و حمایت درمان بیماری های خاص و پوشش های تکمیلی آن نیز قرار می دهد.
این بیمه نامه پوشش بیماری های خاص برای 5 نوع بیماری شامل سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق قلب، سرطان، پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف تعیین شده پوشش می دهد.
نقص عضو و از کارافتادگی
هزینه های درمانی و پزشکی
پرداخت غرامت فوت طبیعی
پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه
پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بیمه شده

با بیمه پاسارگاد ، بهترین شرایط و مزایای بیمه نامه عمر خود را انتخاب کنید .

مبلغ حق بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار چقدر است؟

شما با هر شرایط اقتصادی می توانید از بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار برخوردار شوید. این مبلغ بین حداقل 200.000 ریال و حداکثر 3.334.000 ریال به روش پرداخت ماهیانه می تواند باشد.

آیا می توان مبلغ حق بیمه عمر را قسط بندی نمود؟

حق بیمه بنا به تقاضای بیمه گذار می تواند به اقساط شش ماهه،سه ماهه، سالانه و یا ماهانه تقسیط شود.

شرایط سنی برای بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار چیست؟

بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار پاسارگاد محدودیت سنی برای بیمه شدن ندارد و تمام افراد زیر 65 سال از بدو تولد می توانند تحت پوشش این نوع بیمه عمر باشند.

درباره بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار چه می دانید؟

مدت بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار چقدر است؟

مدت این بیمه نامه  بین ۵ تا 30 سال می باشد.

آیا می توان از بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار نیز وام دریافت کرد؟

اندوخته پس‌انداز شما در این بیمه نامه با پرداخت حق‌بيمه شكل گرفته و دارائي بيمه‌نامه شما محسوب می شود. شما می توانيد در مواقع ضروری تا 90 درصد ارزش بازخريد اندوخته بيمه‌نامه خود وام دريافت كنيد.
این وام می تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما کمک کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید.

درخواست صدوربیمه عمر و آتیه زنان خانه دار پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

برچسب ها: بیمه عمر خرید بیمه عمر خرید اینترنتی بیمه عمر خرید آنلاین بیمه عمر بیمه عمر ارزان ارزانترین بیمه عمر فروش آنلاین بیمه عمر قیمت بیمه عمر بیمه عمر زنان خانه دار بیمه عمر و اتیه زنان خانه دار زنان خانه دار و بیمه عمر مزایای بیمه عمر برای زنان خانه دار بیمه عمر و تامین اتیه زنان خانه دار پاسارگاد صدوربیمه عمر و آتیه زنان خانه دار مدت بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار شرایط سنی برای بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار موارد تحت پپوشش بیمه عمر و آتیه زنان خانه دار بیمه عمر و تامین آتیه عمر و آتیه زنان خانه دار بیمه زنان خانه دار پاسارگاد بیمه پاسارگاد بیمه زنان خانه دار چه جوریه ایا زنان خانه دار نیاز به بیمه دارند؟ بیمه پاسارگاد حامی زنان خانه داردیدگاه
دیدگاه شما :