بیمه های به شرط حیات

24/خرداد/1399 مقالات بدون دیدگاه

بیمه های به شرط حیات : بیمه های عمراز سه نوع بیمه نامه تشكیل می شوند، بیمه نامه های زندگی به شرط فوت، بیمه نامه های زندگی به شرط حیات و بیمه نامه های مختلط؛ یعنی هم به شرط فوت وهم به شرط حیات. ،در صورتیكه بیمه شده در پایان قرارداد در قید حیات باشد سرمایه ای را تحت عنوان سرمایه بیمه عمر به شرط حیات از شركت بیمه دریافت می كند.

بیمه های به شرط حیات

بیمه های به شرط حیات، دارای دوره های مشخصی هستند چون زمانی هستند، برای مدت یكسال اگر فرد علاقه مند به تمدید باشد می تواند برای سالهای بعدی و متمادی آن را تمدید نماید.  در این نوع بیمه نامه فرد بیمه شده باید تا پایان مدت اعتبار بیمه نامه در قید حیات باشد تا بتواند از سرمایه بیمه نامه استفاده نماید.  


 دراین بیمه نامه لزوم حیات بیمه شده در زمان اعتبار بیمه نامه است. اگر در طول مدت اعتبار بیمه نامه، فرد بیمه شده فوت كند هیچ سرمایه ای به فرد و ذینفع او تعلق نمی گیرد.

 بیمه های مستمری

این بیمه با بیمه عمر به شرط فوت متفاوت است و حیات و بقای دریافت کننده مستمری موضوع بیمه است. در بیمه نامه های مستمری، بیمه گر پرداخت مستمری را برای مدت معین ویا تمامی حیات بیمه شده تعهد می کند. به عبارت ساده تر بیمه های مستمری به کار افرادی می آید که در دوران حیات و فعالیت خودسرمایه ای را اندوخته اند و اینک می خواهند حداکثر بهره را از آن بگیرند.

کاربرد بیمه های مستمری

معمولا افرادی که نگران حال بازماندگان خود نیستند و نمی خواهند ارثیه ای از خود برجای گذارندو مایل نیستند در دوران پیری و از کارافتادگی با مشکلات مالی مواجه گردند رو به سوی بیمه های مستمری می آورند.

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

برچسب ها: مراحل صدور بیمه نامه درخواست بیمه عمر چگونگی درخواست بیمه عمر صدور انواع بیمه نامه عمر صدور بیمه نامه صدور بیمه نامه عمر بیمه مستمری در قید حیات بیمه مستمری با فاصله بیمه مستمری مخفف بیمه مستمری متغیر می خواهم بیمه عمر داشته باشم چطور بیمه عمر داشته باشم بیمه تمامی حیات بیمه شده چگونه بیمه عمر خریداری کنم بیمه های عمر بیمه عمر را بشناسیم فروش بیمه نامه عمر بیمه انواع بیمه مستمری اشنایی با بیمه مستمری صدور انواع بیمه نامه عمر و استفاده از مزایای ان بیمه مستمری بیمه عمرچیست ۱۰۰۰بیمه بیمهوهای مستمری انواع بیمه عمر خرید بیمه عمر بیمه عمر بیمه های به شرط حیاتدیدگاه
دیدگاه شما :