بیمه مستمری عمر چیست؟

29/اردیبهشت/1399 مقالات بدون دیدگاه

بیمه مستمری عمر چیست؟  یکی از نگران کننده‌ ترین مراحل گذر زندگی برای هر فردی بازنشستگی است و یکی از معضلات فکری در این دوران  داشتن آسودگی خاطر برای مسائل مالی و اقتصادی است. داشتن بیمه مناسب د راین دوران می توان بخشی از مشکلات سالمندان را رفع نماید . یکی از انواع بیمه عمر ، طرح بیمه مستمری عمر می‌باشد که این امکان را فراهم کرده که افراد به انتخاب خود در سنین خود بتوانند مستمری دریافت نمایند.

چند نوع بیمه مستمری وجود دارد؟

  • مستمری‌ با برگشت‌ حق‌ بیمه‌
  • مستمری‌ متغیر
  • مستمری‌ مضاعف‌
  • مستمری‌ مخفف‌
  • مستمری‌ با فاصله‌
  • مستمری‌ بلافاصله‌

میزان مستمری که هر فرد از بیمه عمر می‌تواند دریافت کند چقدر است؟

در بیمه‌نامه‌های عمر میزان مستمری که هر فرد می‌تواند دریافت کند بر اساس سن فرد بیمه شده، میزان حق بیمه پرداختی وی و تعداد سال‌هایی می باشد که بیمه‌گذار در طول مدت بیمه‌نامه پرداخت می‌کند و البته شرکت بیمه انتخابی و تعداد سال‌هایی که وی می‌خواهد مستمری دریافت نماید متفاوت می‌باشد. از این رو نمی‌توان مبلغ مستمری مشخصی را به عنوان مستمری بیمه عمر عنوان کرد.

بیمه مستمری عمر چیست؟

در چه شرایطی فرد می تواند مستمری بیمه عمر دریافت کند؟

شرایطی که فرد می‌تواند مستمری دریافت کند بر اساس  مواردی از قبیل سن فرد بیمه شده، حق بیمه‌هایی که در طول مدت بیمه نامه پرداخت کرده، اندوخته بیمه نامه، مدت زمانی که می‌خواهد مستمری دریافت کند، همه قدم‌هایی هستند که در مشاوره مستمری بیمه عمر باید به اطلاع بیمه گذار برسانیم، برخی از این موارد عبارتند از:

  • -بازه زمانی که بیمه گذار می‌خواهد حق بیمه پرداخت کند و تعداد سال‌هایی که می‌خواهد مستمری دریافت کند. بازنشستگی ۱۰ ساله، ۱۵ ساله، ۲۰ ساله و ۳۰ ساله همه در میزان مستمری تاثیر گذارند.
  • -دریافت مستمری مادام العمر با توجه به سن بیمه گذار و میزان حق بیمه پرداختی وی ارتباط مستقیم دارد، فردی که سن ۲۰ ساله دارد با فردی که ۶۰ سال دارد  و اندوخته هر دو در زمان شروع مستمری یکسان باشد، دریافتی مستمری آن ها متفاوت می‌باشد چراکه مدت زمان دریافت مستمری یک فرد ۲۰ ساله بیشتر از یک فرد ۶۰ ساله می‌باشد.

درخواست صدور بیمه مستمری عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: مستمری بیمه عمر بیمه مستمری عمر خرید بیمه مستمری عمر خرید اینترنتی بیمه مستمری عمر خرید انلاین بیمه مستمری عمر قیمت بیمه مستمری عمر مزایای بیمه مستمری عمر بیمه مستمری عمر پاسارگاد صدور بیمه مستمری عمر صدور انلاین بیمه مستمری عمر ارزانترین بیمه مستمری عمر شرایط بیمه مستمری عمر خرید بیمه مستمری عمر به صورت آنلایندیدگاه
دیدگاه شما :