بیمه عمر پاسارگاد چه بیماری هایی را تحت پوشش قرار می دهد؟

17/اردیبهشت/1399 مقالات بدون دیدگاه

بیمه عمر پاسارگاد چه بیماری هایی را تحت پوشش قرار می دهد؟ بیمه‌گزار در طول قرارداد خود می‌تواند از هر یک از بیماری‌ها 1 بار و تا سقف 40 میلیون تومان از پوشش امراض خاص استفاده کند. در این بیمه افراد بین 12 تا 59 سال می‌توانند از این پوشش به صرف ابتلا استفاده کنند. پوشش امراض خاص بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد تا سقف 125میلیون تومان (طرح جدید) برای مجموع پنج نوع بیماری و هر بیماری تا سقف 25 میلیون تومان (طرح جدید) می باشد، و بیمه شده می تواند در هر زمان متناسب با مبلغ پرداختی از این پوشش برخوردار گردد.

 * نکته قابل توجه در بیمه عمر پاسارگاد این است که در صورت استفاده از یک پوشش، امکان استفاده از پوشش های دیگر در همان سال یا سالهای بعد نیز وجود دارد که این یکی از بزرگترین مزایای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می باشد.

بیماری های تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد کدامند؟

پوشش بیماری‌های خاص بیمه عمر پاسارگاد همچون چتری شما را از نگرانی‌های تامین هزینه درمانی مصون می‌دارد

بیمه عمر پاسارگاد چه بیماری هایی را تحت پوشش قرار می دهد؟ صدور بیمه عمر پاسارگاد

انواع سرطان تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد

سرطان شامل بیماریهایی است که به وسیله حضور یک تومور بدخیم تشخیص داده می‌شوند و با رشد و انتشار غیرقابل کنترل سلول‌های بدخیم و تهاجم بافتی مشخص خواهند شد. اصطلاح سرطان فراگیر است . لوسمی (انواع سرطان خون) و بیماریهای بدخیم سیستم لنفاتیک همانند بیماری های هوجکین (Hodgkin) زیرشاخه سرطان هستند. هرگونه سرطان در جای غیر مهاجم (In situ) و کلیه سرطان های پوست به استثنای ملانوم بدخیم از تعریف فوق مستثنی هستند.

سکته قلبی تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد

از بین رفتن بخشی از اعضای قلب در نتیجه خون رسانی ناکافی همان سکته قلبی است که اصطلاح آن ر ا شنیده‌اید. تشخیص سکته قلبی بر اساس موارد زیر صورت می‌گیرد:

وجود تاریخچه درد سینه‌ای

تغییرات جدید در نوار قلب

افزایش آنزیم‌های قلبی

سکته مغزی تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد

هر واقعه عروقی مغز که باعث نتایج و عوارض عصبی (نورولوژیک) به مدت بیش از ۲۴ ساعت شود، شامل آنفارکتوس مغزی، خونریزی و آمبولی از یک منبع خارجی مغز باشد و درعین حال شواهد نقایص عصبی به مدت حداقل سه ماه موجود باشد در تعریف سکته مغزی قرار می‌گیرد.

جراحی عروق قلب در بیمه عمر پاسارگاد 

انجام عمل جراحی قلب باز به وسیله گرافت عروق کرونر (CABG )، برای ترمیم ۲ یا بیشتر از عروق قلبی که تنگ و یا مسدود شده باشند جز جراحی عروق قلب قرار می‌گیرد. لزوم انجام عمل جراحی باید به وسیله آنژیوگرافی عروق کرونرتأیید شده باشد. آنژیوپلاستی یا هر نوع اقدام دیگری که از طریق روشهای داخل عروقی انجام گیرد در تعریف این نوع جراحی نمی‌گنجد

بیمه عمر پاسارگاد چه بیماری هایی را تحت پوشش قرار می دهد؟ صدور بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

پیوند اعضاء اصلی بدن در بیمه عمر پاسارگاد

دریافت عضو از طریق پیوند یکی از اعضای قلب، ریه، کبد، کلیه و مغز استخوان در زمره پیوند اعضا اصلی بدن قرار می‌گیرد

درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمرکرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: صدور بیمه عمر آنلاین صدور آنلاین بیمه عمر صدور بیمه عمر بیمه عمر پاسارگارد صدور بیمه عمر پاسارگارد درخواست صدور بیمه عمر درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد جراحی عروق قلب در بیمه عمر پاسارگاد پیوند اعضاء اصلی بدن در بیمه عمر پاسارگاد سکته قلبی تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد سکته مغزی تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد بیمه عمر پاسارگاد چه بیماری هایی را تحت پوشش قرار می دهد؟ انواع سرطان تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاددیدگاه
دیدگاه شما :