بیمه عمر پاسارگاد و ویروس کرونا

4/مرداد/1399 مقالات بدون دیدگاه

بیمه عمر پاسارگاد و ویروس کرونا : در پی شیوع ویروس کرونا (کووید ۱۹) و جهت آرامش خاطر بیمه شدگان، شرکت بیمه پاسارگاد در این راستا ، در خصوص قراردادهای انفرادی و گروهی  بیمه عمر ،  اعلام کرد: کلیه بیمه شدگان در قراردادهای بیمه عمر گروهی و دارندگان بیمه نامه های عمر و تأمین آتیه با توجه به پوشش فوت به هر علت در این نوع قراردادها چنانچه در اثر بیماری کرونا فوت نمایند نیز تحت پوشش بیمه نامه بوده و سرمایه بیمه شدگان قابل پرداخت است. همچنین هزینه های بستری شدن بیمه شده در بیمارستان بعلت ابتلا به بیماری کرونا در صورتی که بیمه شده در هر یک از قراردادهای گروهی درمان تحت پوشش بیمه ای این شرکت باشد نیز قابل پرداخت است.

ویروس کرونا و بیمه عمر پاسارگاد

در پی توسعه و ارتقای محصول بیمه عمر این شرکت و ر فاه حال بیمه شدگان، وقوع کرونا به عنوان یکی از امراض خاص در این بیمه‌نامه در نظر گرفته شده و جبران می‌شود. طبق بیمه نامه عمر هزینه‌های درمان بیماری خاص کرونا تا سقف اعلام شده توسط شرکت های بیمه گذار جبران و در صورت فوت بیمه شده بر اثر ویروس کرونا مبلغ پوشش «سرمایه فوت به هر علت» به اضافه «اندوخته بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری» به ذی‌نفعان وی پرداخت می‌شود.

بیمه عمر پاسارگاد و ویروس کرونا . صدور آنلاین بیمه عمر

آیا کرونا باعث افزایش فروش بیمه عمر شده است؟

کرونا اتفاق خاصی در فروش شرکت‌های بیمه‌ای نیست و تنها یک اتفاق بهداشتی است که شرکت‌های بیمه‌ای در بیمه‌نامه‌های عمر خود آن را پوشش داده‌اند و خسارت کسانی که مبتلا شوند و فوت کنند در بیمه‌نامه‌های عمر قابل پرداخت است.

درخصوص تاثیر شیوع ویروس کرونا درکشور برروی فروش بیمه نامه های شرکت های بیمه ای  باید گفت: تاکنون که تاثیری بر فروش شرکت های بیمه نداشته و به دلیل اینکه بیمه عمر پوشش فوت به هر علت است آن دسته از افرادی که در اثر ابتلا به این بیماری جان خودرا از دست بدهند خسارت آنها تحت پوشش بیمه نامه عمرقابل پرداخت است حتی امکان دارد این بیماری منجر به فروش بیشتر بیمه نامه عمر شود.

نحوه پوشش بیمه عمر پاسارگاد در مورد بیماری کرونا

ویروس کرونا از طرف شرکت های بیمه ای از دوجنبه قابل توجه است: یکی از نظر فوت افرادی که به این بیماری مبتلا می شوند که در پوشش بیمه نامه عمر وجود دارد، بنابراین هرشخصی به هرترتیبی فوت کند پوشش لازم را دارد و تمام کسانی که بیمه نامه عمر خریده اند به طور طبیعی تحت پوشش فوت به علت کرونا هم هستند و شرکت های بیمه گر درصورت فوت بیمه گزار موظف به پرداخت خسارت هستند .

براین اساس دیگر نیازی به معرفی بیمه نامه جدیدی برای بیماری کرونا نیست از جهت پزشکی هم این بیماری هزینه پزشکی سنگینی ندارد یعنی در حدی نیست که کسی از عهده هزینه پزشکی آن برنیاید نوع حاد آن بستری شدن در بیمارستان است که دولت اینکار را انجام می دهد.

صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و هزینه درمان کرونا

اشخاص مبتلا در بیمارستان هایی که تخصصی برای این نوع بیماری پیش بینی شده اند بستری می شوند زیرا این نوع بیماران نباید به هر بیمارستانی مراجعه کنند بنابراین دولت راه حلی گذاشته است و هزینه ای برای کسی که مراجعه می کند ندارد در نتیجه نیاز به عرضه محصول جدیدی از سوی شرکت های بیمه ای نیست.!

کرونا و کاهش فروش بیمه عمر

بنا بر گفته مدیرعامل شرکت بیمه پاسارگاد گفت که شیوع ویروس کرونا منجر به کاهش فروش بیمه‌نامه‌های عمر شده اما بر روی بازخرید بیمه‌نامه‌های عمر تاثیری نداشته است.

شیوع ویروس کرونا در برخی از خانواده ها منجر به خرید بیمه نامه های عمرشده است، گفت: بعضی افراد در شرایط کنونی که خطری در جامعه وجود دارد اقدام به خرید بیمه نامه عمر برای تامین آتیه خانواده خود می کنند درنتیجه نباید تنها به وجه منفی این ماجرا نگاه کرد.

مزایای بیمه نامه های عمر در شرایط کرونا

یکی از مزایای بیمه نامه های عمر در شرایطی کنونی جامعه که رکود اقتصادی افزایش یافته  در استفاده بیمه گزاران از ذخایر بیمه نامه های خود این مسئله می باشد که  کسی که ذخیره بیمه نامه وی 20 میلیون تومان است می تواند بدون هیچگونه تشریفاتی و به راحتی 15 میلیون تومان به صورت آنی وام بگیرد و آن مبلغ را به اقساط بپردازد.

با توجه به این که اگر افزایش بازخرید بیمه نامه های عمر اتفاق بیفتد به شرکت های بیمه ای هیچگونه فشار مالی وارد نمی شود، شرکت ها براساس اطلاعاتی که دارند برای بیمه نامه های خود دو نوع ذخیره ریاضی و ذخیره بازخرید می گیرند .بنابراین شرکت های بیمه گر در صورتی که برای بیمه نامه های عمر خود درخواست بازخرید داشته باشند نه تنها متضرر نمی شوند بلکه منتفع هم می شوند زیرا مبلغ ذخیره بازخرید کمتر از ذخیره ریاضی است.

بیمه عمر پاسارگاد و ویروس کرونا . صدور آنلاین بیمه عمر .

درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمرکرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: خرید بیمه عمر پاسارگاد خرید بیمه عمر درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد مزایای بیمه نامه های عمر در شرایط کرونا نحوه پوشش بیمه عمر پاسارگاد در مورد بیماری کرونا بیمه عمر و هزینه درمان کرونا آیا کرونا باعث افزایش فروش بیمه عمر شده است؟ ویروس کرونا و بیمه عمر پاسارگاد بیمه عمر و ویروس کرونا صدور بیمه عمر پاسارگاددیدگاه
دیدگاه شما :