بیمه عمر و سرمایه گذاری فرهنگیان

12/تیر/1399 مقالات بدون دیدگاه

بیمه عمر و سرمایه گذاری فرهنگیان : هر انسانی در طول زندگی خود به فکر پس انداز برای اینده خود و خانوداه می باشد. ما هرگز نمی توانیم شرایطی که در روزهای آینده در انتظار ماست را پیش بینی کنیم . به همین دلیل همه ما نیاز به یک سرمایه گذاری مطمئن و امیدوار کننده داریم تا بتوانیم در مواقع ایجاد مشکل از آن کمک گرفته و رفع نیاز نماییم . یکی از بهترین راههای سرمایه گذاری مطمئن سرمایه گذاری در بیمه عمر است.

بیمه عمر یک سرمایه گذاری آینده دار و بلند مدت است . خوشبختانه تمامی افراد در مشاغل مختلف می توانند از بیمه عمر استفاده کنند و این موضوع شامل حال معلمان نیز می شود.

فرهنگی کیست و به چه کسی فرهنگی می‌گویند

 به همه دانش آموزان ، معلمان و اساتید و کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند ، فرهنگی می گویند. بیمه عمر فرهنگیان شبیه بیمه عمر و سرمایه گذاری است که در آن طبق یک قرارداد بلند مدت حداقل 5 ساله ، بیمه گذار موظف است حق بیمه خود را بپردازد و شرکت بیمه از طریق پوشش های مورد نیاز ، پرداخت سود تضمینی و مشارکتی به وظایف خود در قبال بیمه عمر عمل می‌کند.

 مهمترین مساله ای که فرهنگیان همیشه از ان ناراضی بوده و هستند درآمد پایین این قشر از جامعه است . حتی بازنشستگان آموزش و پرورش نیز از درآمد خود ناراضی بوده و بارها اعلام کرده اند که این درآمد کفاف مخارج زندگی آنها را نمی دهد.

 بیمه عمر و سرمایه گذاری فرهنگیان

فرهنگیان نیز مانند دیگر افراد در دوران پیری، دچار مشکلات و بیمارهایی می شوند که نیاز به درمان دارند اما چیزی که وجود دارد این است که پرداخت هزینه های سنگین درمانی از طریق حقوق بازنشستگی امکان پذیر نیست.

حقوق معلمان همگام با شرایط اقتصادی کشور تغییر نمی کند و این به این معناست که معلمان از نظر مالی هر لحظه در تنگنا قرار دارند و تامین آینده فرزندانشان یکی از مشکلات بسیار مهم آنهاست.

شناخته شده‌ترین خدمت بیمه‌ای برای فرهنگیان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است . بیمه عمر فرهنگیان تفاوتی با بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ندارد تنها تفاوت ممکن است در جزییات باشد.

مزایای بیمه عمر فرهنگیان چیست؟

متأسفانه سختی کار معلمان از آنچه بیان کردیم بیشتر است. با این وجود ، در همه این موارد ، بیمه عمر می تواند بهترین پشتیبان برای شما باشد. اگر از زمان شروع کار و سرمایه گذاری در آینده خود ، بیمه نامه عمر خود را تهیه کرده اید ، این بیمه نامه می تواند در روزهایی که نیازهای مالی شما زیاد است و حقوق معلمی شما کافی نیست ، از شما حمایت کند.

امکان استفاده از پوشش‌های مختلف بیمه مثل پوشش فوت ناشی از حادثه تا سقف 400 میلیون تومان به انتخاب بیمه‌گزار، پوشش فوت عادی تا سقف 200 میلیون تومان به انتخاب بیمه‌گزار، پوشش هزینه ازکارافتادگی، پوشش پرداخت هزینه‌ی امراض خاص؛ دریافت وام و معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت نقص عضو ناشی از حادثه از دیگر مزایای بیمه عمر فرهنگیان است.

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

 

برچسب ها: بیمه عمر و سرمایه گذاری فرهنگیان بیمه عمر فرهنگیان پاسارگاد بیمه عمر برای فرهنگیان مزایای بیمه عمر فرهنگیان بیمه عمر فرهنگیان بازنشسته خرید بیمه عمر معلم خرید بیمه عمر فرهنگیان صدور انلاین بیمه عمر فرهنگیان ارزانترین بیمه عمر برای فرهنگیان پرداخت بیمه عمر معلم بیمه عمر فرزندان فرهنگیان بیمه عمر معلم بیمه عمر و سرمایه گذاری معلم بیمه عمر و سرمایه گذاری ویژه فرهنگیان خرید اینترنتی بیمه عمر معلم بیمه عمر فرهنگیاندیدگاه
دیدگاه شما :