بیمه عمر و بازنشستگی 10 ساله پاسارگاد

30/اردیبهشت/1399 مقالات بدون دیدگاه

بیمه عمر و بازنشستگی 10 ساله پاسارگاد : همه ما با بالا رفتن سن، توانایی کارکردن را از دست داده و در مقابل هزینه‌های زندگی از قبیل هزینه‌های درمانی و … بیشتر می‌شود. اینکه بتوانیم برای دوران بازنشستگی خود حامی مالی خوبی را پیدا کنیم که پوشش مناسبی برای آن زمان باشد برای همه می‌تواند مطلوب باشد. داشتن بیمه بازنشستگی می‌تواند یک راهکار ساده برای چنین شرایطی باشد.

چه کسانی می توانند ازبیمه عمر و بازنشستگی کوتاه مدت استفاده کنند؟

رایج‌ترین نوع بیمه بازنشستگی، بیمه نامه‌هایی است که برای افراد شاغل و از طرف محل کارشان انجام می‌شود، از قبیل بیمه تامین اجتماعی که با داشتن شرایط بازنشستگی از قبیل داشتن سن ۶۰ سال تمام و داشتن سابقه بیمه ۲۰ سال می‌توانند از آن بهره مند شوند.

همانطور که می‌بینید بازه زمانی لازم برای رسیدن به بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی و … کمی طولانی بوده و لازم به داشتن سابقه بیمه‌ای می‌باشد. از این رو داشتن بیمه نامه ای که بتواند در کوتاه مدت پوشش‌های بیمه ای کافی برای فرد بیمه شده به همراه داشته و همچنین بتواند از مزایای بازنشستگی بیمه نامه استفاده نماید برای بیشتر افراد بسیار مناسب می‌باشد. بیمه عمر و بازنشستگی ۱۰ ساله می‌تواند در مدت زمانی کوتاه اندوخته سرمایه قابل توجهی را برای فرد فراهم کند.

بیمه عمر و بازنشستگی ده ساله چیست؟

یمه عمر و بازنشستگی یکی از طرح‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری است که مورد استقبال بسیاری از بیمه گذاران قرار گرفته است که اگر بعد از گذشت ۱۰ سال اقدام به برداشت اندوخته خود کنید در واقع بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله دریافت کرده‌اید. برای داشتن بیمه عمر و بازنشستگی، فرد بیمه شده می‌تواند با انتخاب حق بیمه سالانه‌ای که هر سال پرداخت می‌کند این بیمه نامه را شروع کرده و درطول مدت داشتن این بیمه نامه از سایر مزایای این بیمه نامه استفاده کند و نهایتا هم به اندوخته سرمایه گذاری شده در بیمه نامه برسد.

http://1000bimeh.ir

شرایط بیمه عمر و بازنشستگی 10 ساله چیست؟

شرط اول داشتن بیمه عمر انتخاب حق بیمه سالانه است. برای این که فرد بیمه شده بتواند از مزایای بیمه عمر استفاده نماید باید حق بیمه ای را انتخاب کرده و به عنوان حق بیمه پرداخت نماید. میزان حق بیمه می‌تواند بر اساس توانایی مالی فرد بیمه شده و مدت زمانی که فرد می‌خواهد این حق بیمه را پرداخت کند، تعریف شود.

به عنوان مثال اگر فردی می‌خواهد در مدت زمان کوتاهی به اندوخته بالایی برسد می‌تواند حق بیمه بالاتری را پرداخت کند. نتیجه اندوخته بیمه ای بیمه نامه عمر با حق بیمه سالانه ۴ میلیون تومان با حق بیمه سالانه ۱ میلیون تومانی بسیار متفاوت است. از این رو انتخاب حق بیمه مناسب می تواند از مهمترین گزینه‌ها در رسیدن به نتیجه مطلوب در بیمه عمر می‌باشد.

میزان دریافت حق بیمه بعد از 10 چقدر است؟

محاسبه میزان درآمد ماهانه،  بعد از ۱۰ سال پرداخت حق بیمه بستگی به شرایط بیمه نامه‌ای که توسط فرد خریداری شده دارد. سن فرد بیمه شده، تعداد و نوع پوشش‌هایی که وی خریداری کرده است و شرکت بیمه گری که بیمه نامه را از آن شرکت خریداری کرده‌اید همه در محاسبه سرمایه نهایی بیمه عمر و بازنشستگی تاثیر گذار می‌باشد.

بیمه عمر و بازنشستگی ۱۰ ساله پاسارگاد

در بیمه عمر و بازنشستگی ۱۰ ساله پاسارگاد نیز شما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه علاوه بر اینکه سرمایه لازم خود را برای آینده‌ای نزدیک‌تر تأمین می‌کنید، می‌توانید از پوشش‌های مختلف بیمه عمر پاسارگاد نیز استفاده کنید.

علاوه بر این در صورتی که تمایل به ادامه قرارداد داشته باشید سود مشارکتی دریافت شما افزایش پیدا می‌کند و در پایان قرارداد به مبلغ بسیار بالاتر از مجموع مبالغی که به عنوان حق بیمه در طول چند سال پرداخت کرده‌اید، تعلق می‌گیرد.

بیمه عمر و بازنشستگی 10 ساله پاسارگاد

سود پس انداز در این شرکت به نحوی است که شما با پرداخت ماهیانه ۵۰ هزار تومان به ترتیب بعد ۱۰ سال ۱۲ میلیون، بعد ۲۰ سال ۸۹ میلیون و بعد ۳۰ سال ۴۴۸ میلیون تومان می‌توانید دریافت کنید.

برای افزایش این مبلغ می‌توانید به هنگام عقد قرارداد مبلغی را نیز به عنوان سپرده‌گذاری نزد بیمه پاسارگاد قرار دهید. برای مثال در صورتی که مبلغ ۵ میلیون تومان سپرده را به همراه همان ماهیانه ۵۰ هزار تومان در نظر بگیرید به ترتیب بعد از پایان سال دهم ۲۷ میلیون تومان، بعد از پایان سال بیستم ۱۴۷ میلیون تومان و بعد از سی سال ۷۰۰ میلیون تومان دریافت خواهید کرد.

درخواست صدوربیمه عمر 10ساله پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

 

برچسب ها: بیمه عمر و بازنشستگی 10 ساله پاسارگاد بیمه عمر و بازنشستگی کوتاه مدت بیمه عمر و بازنشستگی خرید بیمه عمر و بازنشستگی قیمت بیمه عمر و بازنشستگی بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد حق بیمه بیمه عمر و بازنشستگی رایج‌ترین نوع بیمه بازنشستگی بیمه عمر و بازنشستگی ده ساله بیمه عمر و بازنشستگی ده ساله پاسارگاد شرایط بیمه عمر و بازنشستگی 10 ساله صدوربیمه عمر 10ساله پاسارگارد صدور آنلاین بیمه عمر 10ساله پاسارگارد درخواست صدوربیمه عمر 10ساله خرید اینترنتی بیمه عمر 10ساله خرید آنلاین بیمه عمر 10ساله چرا بیمه عمر 10ساله بیمه عمر 10ساله چیست مزایای بیمه عمر 10سالهدیدگاه
دیدگاه شما :