بیمه عمر و بازنشستگی خبرنگاران

9/تیر/1399 مقالات بدون دیدگاه

بیمه عمر و بازنشستگی خبرنگاران : شاید بتوان گفت که یکی از سخت ترین و تهدیدآمیزترین مشاغل در بین مشاغل سخت ، خبرنگاری است. آنچه به نظر می رسد این است که خبرنگاری شغلی آسان و جذابی است ، اما واقعیت چیز دیگریست و تمام کسانی که در حرفه خبرنگاری مشغول به کار هستند معمولا از محدودیت ها ، خطرات وکم بودن مزایای مربوط به شغل خود ناراضی هستند. خبرنگاران نیز باید مانند سایر افراد این توانایی را داشته باشند که در دوران بازنشستگی خود از مزایایی چون حقوق بازنشستگی یا از کارافتادگی ، درمان و . . . بهره مند شوند.

همه ی ما دوست داریم که همیشه از اتفاقاتی که در دنیای اطرافمان رخ می دهد، با خبر شویم و این خبررسانی به روش های مختلفی اتفاق می افتد.  خبرنگارن از جمله افرادی هستند که کمک بزرگی به این موضوع کرده و با جمع آوری به موقع اخبار و دسته بندی آن، به روزترین اخبار را در اختیار ما قرار می دهند.

ضرورت صدور بیمه عمر برای خبرنگاران

خبرنگاران همیشه در تکاپوهستند اما کسی از مشکلاتی که در این حرفه برای آنها وجود دارد اطلاع ندارد . خبرنگاران از نظر وضعیت مالی و درآمد در شرایط خوبی به سر نمی برند. درآمد خبرنگاران نه تنها برای امورات زندگی کافی نیست بلکه این افراد نمی توانند سرمایه ای برای شغل دوم، روز مبادا و حتی برای فرزندان کنار بگذارند.

 خبرنگاران زمانی برای استراحت ندارند این افراد در محل کار همیشه در حال تحقیق و بررسی در میان سایت های خبر، جلسه های مهم، محیط جامعه و… هستند. خبرنگاران حتی در منزل هم مشغول کار هستند در نتیجه در چنین شرایط کاری فرسودگی جسمی خیلی زودتر از آنچه فکر کنند به سراغ آن ها می آید.

خبرنگاران بعد از دوران بازنشستگی چگونه هزینه های زندگی خود را تامین می کنند؟

خبرنگاران با توجه به شرایط کاری که دارند در سنین پایین دچار ضعف بینایی شده و همچنین به عوارضی همچون  کمر درد، درد در ناحیه دست و گردن مبتلا می شوند.

نباید فراموش کرد که خبرنگاران در محیط های کاری سخت قرار می گیرند. برای مثال بارها دیده اید که خبرنگاران با دوربین مخفی به سراغ مراکز غیر قانونی و افراد خلافکار می روند در حالی که می دانند این کار خیلی ریسک داشته و چه در حین کار و چه بعد از اتمام تهیه خبر، ممکن است دچار آسیب شده و یا مورد سوء قصد قرار گیرند.

خوشبختانه از زمانی که بیمه عمر در کشور در اختیار مردم قرار گرفته است، سعی داشته است دامنه فعالیت های خود را در حرفه های متنوع گسترش دهد و در این راستا خدمات خود را برای خبرنگاران هم در نظر گرفته است. تمامی مشکلاتی که برای این حرفه وجود دارد با کمک بیمه عمر رفع خواهد شد. این بیمه نامه یک سرمایه مالی مطمئن برای زندگی، دوران بیماری و حتی آتیه فرزندان خواهد بود.

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد برای خبرنگاران

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

برچسب ها: فروش آنلاین بیمه عمر خبرنگاری بیمه عمر خبرنگاری مزایای بیمه خبرنگاری بیمه عمر روزنامه نگاران صدور بیمه عمر برای روزنامه نگاران بیمه خبرنگاران اخذ بیمه خبرنگاران خبرنگاران نیز بیمه عمر می شوند ارزانترین بیمه عمر برای خبرنگاران شرایط بیمه عمر خبرنگارارن خبرنگاران و بیمه عمر صدور آنلاین بیمه عمر خبرنگار مزایای بیمه عمر خبرنگار بیمه عمر خبرنگار بیمه عمر خبرنگاران بیمه عمر و بازنشستگی خبرنگاران خرید بیمه عمر برای خبرنگاران صدور بیمه عمر برای خبرنگاران بیمه عمر برای خبرنگاراندیدگاه
دیدگاه شما :