بیمه عمر نیروهای مسلح

23/اردیبهشت/1399 مقالات بدون دیدگاه

بیمه عمر نیروهای مسلح نیز همانند بیمه عمر کارمندان دولت و بیمه عمر گروهی است . تقریبا از لحاظ ضوابط و پوشش ها همانند بیمه عمر گروهی می باشد. بیمه عمر نیرو های مسلح به صورت ماهیانه بخشی از حقوق این پرسنل به عنوان بیمه عمر کسر می شود که بعد از بازنشستگی می توانند آن را دریافت کنند و در صورت فوت به وراث آنها پرداخت می شود.

مبلغ پرداخت غرامت در بیمه عمر نیروهای مسلح چقدر است؟

براساس این طرح ضمن حذف سقف سنی 80 سال برای همسر و پرداخت غرامت فوت همسر بدون اعمال محدودیت سنی، سرمایه بیمه عمر و حادثه همسر و فرزندان تحت تکفل از 50 میلیون ريال به 100 میلیون ريال افزایش یافت.

براساس اعلام این معاونت، با توجه به این که آیین نامه اجرایی تسری بیمه عمر و حوادث شاغلین به بازنشستگان (مصوب 27/09/1397 هئیت محترم وزیران) بدون لحاظ نمودن سهم دولت از تاریخ 01/01/1398 برای بازنشستگان نیروهای مسلح اعمال گردید و با این اقدام حداقل سرمایه بیمه عمر و حادثه قانونی بازنشستگان نیروهای مسلح از حدود 60 میلیون ريال به حدود 170میلیون ريال افزایش یافت، لذا در راستای تقویت سرمایه غرامت بیمه عمر و حادثه اختیاری خانواده، طی مذاکرات به عمل توافق گردید بیمه عمر و حادثه اختیاری سرپرست از تاریخ 01/04/1398 حذف و بیمه عمر و حادثه خانواده تمدید و تقویت گردد.

میزان سرمایه قابل پرداخت به وراث پرسنل بیمه شده چقدر است؟

الف - در صورتی که بیمه شدگان به شهادت برسند، معادل (6) برابر وجوهی که به عنوان سهم دولت و سهم فرد در مدت (30) سال خدمت همان‌درجه ای که شهید شده اند، باید به صندوق بیمه داده می‌شد، به وراث آنان پرداخت می‌شود.

ب - در صورتی که بیمه شدگان به علل قیود خدمتی فوت نمایند، معادل (5) برابر وجوهی که به عنوان سهم دولت و سهم فرد در مدت (30) سال‌خدمت همان درجه ای که فوت شده اند، باید به صندوق بیمه داده می‌شد، به وراث قانونی ذی نفع آنان پرداخت می‌شود.

پ - در صورتی که بیمه شدگان به هر دلیل فوت نمایند، معادل (4) برابر وجوهی که به عنوان سهم دولت و سهم فرد در مدت (30) سال خدمت همان‌درجه ای که فوت شده اند، باید به صندوق بیمه داده می‌شد، به وراث قانونی یا ذی نفع آنان پرداخت می‌شود.

تبصره 1 - صندوقهای بیمه می‌توانند از محل حق بیمه دریافتی از پرسنل اقدام به انعقاد قرارداد بیمه عمر و حوادث با سایر شرکتهای بیمه نمایند.‌سرمایه قابل پرداخت به وراث یا ذی نفع پس از کسر حق بیمه مذکور بر اساس بندهای (‌الف)، (ب) و (پ) این
ماده است .

تبصره 2 - پرسنل وظیفه و بسیجیان ویژه به میزان حقوق افسران و درجه داران هم درجه خود از مزایای صندوق استفاده می‌نمایند.

بیمه عمر نیروهای مسلح . صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

نحوه پرداخت غرامت در بیمه عمر نیروهای مسلح در صـورت نقص عضو یا از کـار افتادگی کلی و جزئی چگونه است؟

الف - نابینایی کامل از دو چشم : (100%)

ب - قطع یا از کارافتادگی دائم دو دست، حداقل از مچ : (100%)

پ - قطع یا از کارافتادگی دائم دو پا، حداقل از مچ : (100%)

ت - قطع یا از کارافتادگی دائم یک دست و یک پا، حداقل از مچ : (100%)

ث - سرطانهای ناشی از خدمت، اختلالات روانی و ضایعه‌های مغزی و نخاعی غیر قابل

درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: بیمه عمر نیروهای مسلح بیمه عمر بیمه عمر ارتش بیمه عمر سپاه بیمه عمر پرسنل نیروی انتظامی بیمه عمر پرسنل نیروهای مسلح خرید بیمه عمر نیروهای مسلح صدور بیمه عمر نیروهای مسلح قیمت بیمه عمر غرامت بیمه عمر بیمه پاسارگاد بیمه عمر پاسارگاد درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد



دیدگاه
دیدگاه شما :