بیمه عمر مختلط چه نوع بیمه ای است؟

19/خرداد/1399 مقالات بدون دیدگاه

بیمه عمر مختلط چه نوع بیمه ای است؟ قراردادی است که براساس آن بیمه گر تعهد می کند بیمه شده را طی یک دوره مشخص تحت پوشش قرار می دهد ، چنانچه بیمه شده پس از این دوره در حیات باشد سرمایه بیمه نامه به او تعلق میگیرد اما اگر در صورتی که بیمه شده در طی دوره فوت کند سرمایه بیمه به استفاده کنندگان قرارداد پرداخت می شود. بیمه عمر مختلط معمولا دارای ذخیره ریاضی و ارزش بازخرید است و بیمه گذار می تواند آن را بازخرید کند و همچنین امکان دریافت وام از ذخیره ریاضی بیمه نامه وجود دارد.

بیمه عمر مختلط از تلفیق چه بیمه هایی تشکیل شده است؟

از تلفیق بیمه عمر به شرط حیات یا سرمایه گذاری خالص + بیمه عمر تامین خطر فوت

اهداف بیمه عمر مختلط چیست؟

۱. پس انداز مورد نیاز خانواده طی یک دوره معین.

۲. تامین حمایت خانوار در مقابل خطر فوت سرپرست طی دوره معین.

۳. تامین هزینه زندگی در مقاطع مورد نظر بیمه گذار و حمایت مالی در دوران پیری.

بیمه عمر مختلط چه نوع بیمه ای است؟

بیمه عمر مختلط قراردادی است که براساس آن بیمه گر تعهد می نماید، بیمه شده را طی یک دوره مشخص تحت پوشش داشته باشد چنانچه بیمه شده پس از دوره مذکور در حیات باشد، سرمایه بیمه نامه به او تعلق می گیرد. در صورتی که بیمه شده در طی دوره فوت نماید، سرمایه بیمه نامه به استفاده کنندگان قرارداد پرداخت می شود. به دلیل حتمی بودن پرداخت سرمایه بیمه نامه، این بیمه نامه از سایر بیمه های عمر گران تر است.

بیمه عمر مختلط چه نوع بیمه ای است؟

انواع بیمه های عمر مختلط

  • بیمه نامه های عمر و پس انداز
  • عمر و سرمایه گذاری

 بیمه عمر مختلط تا چه سنی را پوشش می دهد؟

بیمه عمر مختلط از یک بیمه موقت با سرمایه نزولی و یک عامل پس اندازی صعودی ترکیب یافته است. عامل يس اندازی به تدریج افزایش می یابد تا آنکه در پایان دوره باسرمایه بیمه برابر شود و سرمایه بیمه موقت نزولی در هر زمان برابر با اختلاف سرمایه بیمه نامه و پس انداز تشکیل شده است. مدت بیمه عمر مختلط معمولا ۱۵، ۲۵، ۲۰، ۱۰ و ۳۰ سال و بیشتر است و معمولا به نحوی انتخاب می شود تا حداکثر سن ۶۰ و ۶۵ سالگی را پوشش می دهد.

رایج ترین نوع بیمه های عمرچیست؟

فروش این نوع بیمه از انواع دیگر آسانتر است. زیرا هرمتقاضی به دلایل روانشناسی می پندارد خود در پایان دوره زنده است و لذا سرمایه بیمه را دریافت خواهد کرد. لذا این نوع بیمه نامه ها جذابیت بیشتری داشته و نمایندگان راحت تر می توانند مشتریان را قانع نمایند

کارمزد این نوع قراردادها بیش از بیمه عمر زمانی و بیمه تمام عمر است. در سال آغازین قرارداد، بخش مربوط به فوت برابر کل سرمایه بیمه است، ولی طی دوره به تدریخ کاهش می یابد. در زمان سررسید قرارداد، بخش سرمایه گذاری قرارداد با کل سرمایه بیمه نامه برایر شده و سرمایه فوت به صفر خواهد رسید.

بیمه عمر مختلط چه نوع بیمه ای است؟

در هر زمان از مجموع سرمایه انباشت شده بخش سرمایه گذاری و سرمایه فوت، سرمایه کل بیمه نامه به دست می آید و به دلیل همین خصوصیت، بیمه های مختلط پس انداز از رایج ترین نوع بیمه های عمر محسوب می شود. این نوع بیمه نامه در چند دهه اخیر به علت ارائه پوشش های مناسب در صورت فوت نابهنگام بیمه گذار برای بازماندگان او و نیز جنبه پس اندازی و ذخیره سازی آن برای زمانی که بیمه گذار در قید حیات است ، از استقبال همگانی برخوردار شده است.

انواع بیمه نامه عمر مختلط

  • بیمه نامه پس انداز با کاهش حق بیمه در سالهای اول
  • بیمه نامه پس انداز با دو برابر سرمایه در صورت فوت
  • بیمه نامه پس انداز با دو برابر سرمایه در صورت حیات
  • بیمه نامه پس انداز با حق انتخاب

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.
برچسب ها: فروش آنلاین بیمه عمر ارزانترین بیمه عمر خرید بیمه عمر صدوربیمه عمر خرید انلاین بیمه عمر مختلط مزایای بیمه عمر مختلط رایج ترین نوع بیمه های عمر انواع بیمه های عمر مختلط اهداف بیمه عمر مختلط خرید بیمه عمر مختلط بیمه عمر مختلط بیمه عمردیدگاه
دیدگاه شما :