بیمه عمر فرد کلیدی چه نوع بیمه ای است؟

27/خرداد/1399 مقالات بدون دیدگاه

بیمه عمر فرد کلیدی چه نوع بیمه ای است؟ یکی از مهمترین دارایی هر بنگاه اقتصادی و یا شرکت، مهارت کارکنان آن می باشد. لذا مرگ و یا از کارافتادگی هر کارمند و یا مدیر منجر به زیان اقتصادی برای شرکت خواهد بود و میزان این زیان بستگی به نقش و جایگاه فرد در شرکت دارد. به کارکنانی که نقش حساس و کلیدی در ایجاد سود و موفقیت شرکت دارند، افراد کلیدی می گوییم.

بیمه عمر فرد کلیدی چه نوع بیمه ای است؟

از آنجا که فقدان و از کار افتادگی این افراد کلیدی ، زیان های قابل ملاحظه ای به شرکت وارد می کند، بیمه نامه ای برای جبران این خسارت ها تعریف شده است که به آن بیمه نامه فرد کلیدی گفته می شود. چنانچه حادثه ای برای فرد کلیدی رخ دهد که منجر به نقض عضو یا از کارافتادگی یا فوت او شود ، شرکت مورد نظر زیان هنگفتی را متحمل می شود.

همچنین هزینه شرکت برای یافتن فرد جایگزین و ارائه آموزش های لازم مخارج سنگینی به شرکت وارد می کند و حتی می تواند ادامه حیات شرکت را به خطر اندازد . از این رو بیمه نامه ای که بتواند شرکت را در مقابل چنین ریسکی حمایت کند و سرمایه لازم به منظور جبران خسارت را فراهم کند بسیار با اهمیت است.

مهمترین مشکل در بیمه عمر فرد کلیدی چیست؟

یکی از مهمترین مشکلات بیمه گری در این بیمه، تعیین ارزش فرد کلیدی است. به منظور تعیین ارزش فرد کلیدی میتوان زیان احتمالی و کاهش درآمد ناشی از فقدان فرد کلیدی را تخمین زد و یا میتوان هزینه های تحمیل شده به شرکت به دلیل فقدان شخصی کلیدی را به نحوی که شرکت در جایگاه سود و تولید مشابه قرار گیرد تقریب زد.

بیمه عمر فرد کلیدی چه نوع بیمه ای است؟

  ذینفعان بیمه عمر کلیدی چه کسانی هستند؟

ذینفع بیمه نامه؛ شرکتی است که فرد کلیدی در آن ایفای نقش می نماید.

سرمایه بیمه فرد کلیدی چقدر است؟

حداکثر سه برابر متوسط سود خالص شرکت ظرف مدت ۵ سال گذشته. سرمایه می تواند تابعی از درآمد شرکت نیز باشد .

دوره بیمه نامه : دوره های ۵، ۱۰ ساله تا سن ۵۵ ساگی و یا بازنشستگی

سن بیمه شده : ۲۲ سالگی تا ۵۵ سالگی.

شرایط اولیه بیمه نامه عمر فرد کلیدی چیست ؟

  • سرمایه بیمه سالانه متناسب با حق بیمه افزایشی، افزایش می یابد.
  • حق بیمه با توجه به احتمال مرگ و از کارافتادگی بر حسب سن و آزمایشات پزشکی و اطلاعات موجود در فرم قرارداد بیمه نامه تعیین می گردد.
  • سرمایه بیمه پس از سال سوم دارای ارزش بازخرید است.
  • امکان دریافت وام و یا حتی کاهش حق بیمه برای شرکت فراهم است.
  • در صورت خروج فرد کلیدی، شرکت می تواند قرارداد را بازخرید نموده و یا نسبت به فوت و از کارافتادگی فرد دیگری در شرکت آن را منعقد نماید.

درباره بیمه تمام عمر مشترک چه می دانید؟

بیمه عمر مشترک ارائه کننده مزایایی است که بستگی به زندگی دو بیمه شده دارد. در طرح بیمه مشترک فوت فرد اول، به محض فوت فرد اول از دو فرد بیمه شده، مزایای پس از فوت باید پرداخت شود و پرداخت حق بیمه نیز قطع می گردد .

بیمه عمر فرد کلیدی چه نوع بیمه ای است؟

در این طرح حق بیمه ها برابرند . طرح بیمه تمام عمر مشترک فوت فرد دوم (بیمه تمام عمر بازمانده)، مزایایی ارائه می شوند که تافوت فرد بیمه شده دوم قابل پرداخت است و در این طرح معمولا حق بیمه ها نیز باید تافوت فرد دوم پرداخت گردند، اما برخی بیمه گران بیمه نامه هایی ارائه می کنند که در آنها پرداخت حق بیمه با فوت فرد اول به پایان می رسد.

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

برچسب ها: ارزانترین بیمه عمر بیمه عمر پاسارگارد خرید بیمه عمر صدوربیمه عمر پاسارگارد مشکل بیمه عمر کلیدی ذینفعان بیمه عمر کلیدی سرمایه بیمه فرد کلیدی چقدر است؟ شرایط اولیه بیمه نامه عمر فرد کلیدی خرید انلاین بیمه عمر کلیدی قیمت بیمه عمر کلیدی صدور بیمه عمر کلیدی بیمه عمر کلیدی چیست؟ خرید بیمه عمر کلیدی بیمه عمر کلیدیدیدگاه
دیدگاه شما :