با بیمه عمر کارمندان کارفرمای خود باشید

1/تیر/1399 مقالات بدون دیدگاه

با بیمه عمر کارمندان کارفرمای خود باشید : تقریبا نیمی از مردم کشور را کارمندان دولتی تشکیل می دهند . شغلی که به دلیل تکراری و کلیشه ای بودن آن برای خیلی از ما مانند یک کابوس است. کارمندی از جمله کارهایی است که افسردگی و پژمردگی زودرس را برای بسیاری از افراد به دنبال دارد ، البته این افراد از نظر درآمد با مشکل جدی روبرو نیستند. اما چیزی که ما می خواهیم در این مطلب به آن بپردازیم این نکته است که حادثه خبر نمی کند.

سازمان‌ها دولتی بسته به نوع خدماتی که به کارکنان خود ارائه می‌دهند مزایایی را برای آنها در نظر می گیرند. یکی از خدماتی که این سازمان‌ها می‌توانند ارائه دهند خرید بیمه عمر برای کارکنان است.

  بیمه عمر کارمندان دولت چه شرایط و ویژگی‌هایی دارد؟

همان طور که گفتیم حادثه خبر نمی‌کند و اتفاقا همیشه در کمین ما است! اوضاع شغلی و زندگی کارمندان را  خطرات مختلفی تهدید می‌کند که گاهی اصلا قابل پیش‌بینی نیست. اگر شما هم یک کارمند دولتی یا غیردولتی هستید می‌توانید با بیمه عمر پاسارگاد برای کارمندان حتی در زمان از کارافتادگی و قطع حقوق سرمایه‌ای برای زندگی خود داشته باشید .

بیمه عمر برای کارمندان یک صندوق سرمایه‌گذاری است که کارمندان می‌توانند بخشی از سرمایه خود را در آن ذخیره کنند . کارمندان با واریز مبلغ اندکی از حقوق خود به صورت ماهانه به عنوان حق بیمه می توانند از منافع این سرمایه گذاری استفاده کنند.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری برای کارمندان دولت دو ویژگی مهم دارد ، اول جنبه بیمه‌ای آن است شامل پوشش‌هایی می‌شود که این بیمه در طول قرارداد ارائه می‌دهد و دوم جنبه سرمایه‌گذاری و سودآور بودن ان است.

با بیمه عمر کارمندان کارفرمای خود باشید

مزایای بیمه عمر کارمندان دولت

  • مهم‌ترین مزیت بیمه عمر کارمندان امکان دریافت وام در حالی است که پوشش بیمه‌ای همچنان برای بیمه‌گذار حفظ خواهد شد.
  • یکی دیگر از مزایای بیمه عمر کارمندان دولت تخفیف‌های گروهی است. اگر اعضای یک سازمان به‌صورت گروهی اقدام به خرید بیمه عمر کنند، بیمه‌گر می‌تواند بابت این موضوع تخفیف‌هایی برای آن‌ها در نظر بگیرد.
  • داشتن پوشش بیماری‌های خاص، حوادث، ازکارافتادگی و…

سازمان‌های دولتی نیز می‌توانند برای کارمندان خود بیمه عمر تهیه کنند. در این صورت بیمه‌شده، کارمندان و بیمه‌گزار، سازمان است. یعنی سازمان در این حالت بخشی از حق بیمه یا همه آن را برای کارمندان خود می‌پردازند.

آیا لازم است که کارمندان دولت بیمه عمر داشته باشند؟

کارمندان هم روزی بازنشسته می‌شوند و حقوق آن‌ها توسط سازمان بازنشستگی یا تأمین اجتماعی پرداخت خواهد شد اما مساله ای وجود دارد این است که این حقوق بازنشستگی کفاف اداره یک زندگی عادی را نیز نمی‌دهد چه برسد به زندگی یک خانواده .
کارمندان دولت می توانند با داشتن یک بیمه عمر مناسب در کنار پس‌انداز صندوق بازنشستگی خود زندگی راحت‌تری در دوران بازنشستگی را تجربه کنند.

 بیمه عمر کارمندان یک سرمایه‌گذاری تضمین‌شده

در کنار تمام پوشش‌هایی که بیمه عمر ارائه می‌دهد یک طرح سرمایه‌گذاری بی‌نظیر نیز می‌باشد. سپرده‌گذاری و حق بیمه‌های پرداختی فرد در طی مدت قرارداد در صندوق بیمه‌نامه او ذخیره می‌شود و در طول تمام مدت بیمه با سود تضمینی و مشارکت در منافع زیاد شده و در پایان مدت بیمه‌نامه تا چندین برابر مبلغی که فرد پرداخت کرده به او بازپرداخت خواهد شد. این بیمه‌نامه قابلیت بازخرید قبل از سررسید را بدون جریمه فسخ قرارداد را نیز دارد.

با بیمه عمر کارمندان کارفرمای خود باشید

آیا می توان از بیمه عمر کارمندان دولت وام دریافت کرد؟

همه ما گاهی نیاز به گرفتن وام حتی کوتاه‌مدت برای رفع نیازهای خود پیدا می کنیم ولی گرفتن وام از بانک‌ها دارای روال خاص و بروکراسی خاص خود بوده و همیشه نیز پرداخت نمی‌شود. دریافت وام از محل صندوق بیمه عمر کارمندان زمانی که نیاز مالی سریع داریم بسیار سودمند است. این ویژگی بیمه عمر کارمندان در زمان خرید یا تعویض ماشین، تعویض وسایل منزل، تأمین هزینه‌های تحصیلی فرزندان و حتی خرید منزل می‌تواند به‌عنوان کمک‌هزینه مفید واقع گردد.

میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد

میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد توسط خود کارمند تعیین می‌شود این پرداخت‌ها می‌تواند به‌صورت سالانه، شش‌ماهه، سه‌ماهه یا ماهانه باشد و بالطبع در پرداخت‌های سالانه سود بیشتر عاید بیمه‌گذار نیز می‌گردد.

درخواست صدوربیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر برای خود را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه ، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمر کرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

 

برچسب ها: بیمه عمر کارمندان بیمه پاسارگاد ارزانترین بیمه عمر برای کارمندان ارزانترین بیمه عمر برای کارمندان دولت خرید بیمه عمر کارمندان دولت صدور انلاین بیمه عمر کارمندان صدوربیمه عمر کارمندان دولت درخواست صدوربیمه عمر کارمندان دولت شرایط خرید بیمه عمر گروهی بیمه مر گروهی کارمندان بیمه حادثه و فوت کارکنان بیمه عمر تکمیلی بازنشستگان نحوه پرداخت حق بیمه عمر کارمندان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری برای کارمندان دولت بیمه عمر کارمندان یک سرمایه‌گذاری تضمین‌شده مزایای بیمه عمر کارمندان دولت بیمه عمر پاسارگاد برای کارمندان شرایط بیمه عمر کارمندان دولت بیمه عمر کارمندان دولت خرید بیمه عمر کارمندان بیمه عمر کارمندان با بیمه عمر کارمندان کارفرمای خود باشید مزیت بیمه عمر برای کارمندان دولتدیدگاه
دیدگاه شما :