آیا بیمه عمر هزینه زایمان را می پردازد؟

30/تیر/1399 مقالات بدون دیدگاه

آیا بیمه عمر هزینه زایمان را می پردازد؟ حتماً تاکنون نام بیمه عمر به گوشتان خورده است و با انواع بیمه ها برخورد داشته‌اید. بیمه عمر با توجه به مزایای فوق‌العاده‌ای که دارد در مقایسه با سایر بیمه ها، با استقبال کمتری مواجه شده است.برخلاف ایران، بیمه عمر سهم چشمگیری در بازار بیمه کشورهای پیشرفته دارد. در کشوری مانند ژاپن حدود 36% مردم تحت پوشش بیمه عمر هستند و طبق آمار رسمی در سال 2016 سرانه کشور آلمان حداقل یک بیمه عمر خریده‌اند .یکی از علت های استقبال پایین بیمه عمر در ایران می‌تواند در دسترس نبودن اطلاعات شفاف و درست در اختیار مردم باشد که تاکنون این نیاز و رغبت را در آن‌ها به وجود نیاورده است. بسیاری از زنان باردار هستنند که نمی دانند آیا بیمه عمر هزینه زایمان آنها را پرداخت می کند یا این نوع جراحی تحت پوشش بیمه عمر نیست ؟ با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم.

موارد تحت پوشش بیمه عمر

طرح‌های مختلف بیمه عمر به‌گونه‌ایمی باشد که می‌توانند پاسخگوی نیازهای قشر هی مختلف از مردم با شرایط سنی، مالی و جسمانی متفاوت باشند. اگر برای خودتان بیمه عمر تهیه کرده‌اید به خاطر تصمیم درستتانشما را تحسین می کنیم و اگر بی‌توجه از کنار آن گذشته‌اید به شما توصیه می‌کنیم هر چه زودتر مطالعه خود را درباره بیمه عمر شروع کنیو و برای خود بیمه عمر مناسب را خریداری کنید.حال می خواهیم ببینیم با خرید بیمه عمر چه مواردی تحت پوشش قرار می گیرند.بیمه عمر موارد متعددی را تحت پوشش قرار می‌دهد. البته همان‌طور که از عنوان "بیمه عمر" برمی‌آید اولین مسئله تحت پوشش بیمه عمر، فوت فرد است. اما فوت تنها پوشش بیمه عمر نیست. بیمه عمر خدمات متعددی ارائه می‌دهد که قابلیت سازگار شدن با شرایط افراد مختلف را دارد. چه آن‌هایی که از لحاظ مالی تمکن دارند چه آن‌هایی که در مضیقه هستند، چه افراد مسن و چه کودکان، چه آن‌هایی که بیمار هستند و چه کسانی که سلامت‌اند. موارد زیر شامل بیمه می شوند:

  • خطر فوت به هر علت (سرمایه عمر)
  • خطر فوت بر اثر حادثه
  • نقص عضو و ازکارافتادگی به هر علت
  • امراض خاص
  • هزینه پزشکی حادثه

آیا بیمه عمر هزینه زایمان را می پردازد؟ صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

آیا بیمه عمر هزینه زایمان را می پردازد؟

با توجه به مطلب بالا باید بگوییم که هزینه های زایمان تحت پوشش بیمه عمر نمی باشند و این نوع بیمه هیچ خدماتی در این موضوع ندارد ، برای هزینه های زایمان و فرزند آوری باید از بیمه های تکمیلی استفاده کنید. برای استفاده از پوشش زایمان باید ابتدا بیمه‌نامه‌ی درمان تکمیلی خریداری شود. بسیاری از کارفرمایان برای کارکنان خود بیمه درمان تکمیلی گروهی را تهیه می‌کنند. البته ناگفته نماند که برخی از شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر نه تنها پوشش زایمان بلکه کلیه پوشش های درمانی شما را تا سقف خرید بیمه نامه می پردازند.

بیمه عمر بیمه ای ماندگار برای اعضای خانواده

همگی ما تصویری از آینده را در ذهنمان تجسم می کنیم که در آن رفاه و امنیت مالی خانواده خویش که خواستی قلبی برای همه ماست درخشش می نماید. آنجه ما را در رسیدن به این هدف کمک می نماید حاصل دسترنج و تلاش ماست در طول سالیانی که پیش رو داریم. اگر این سالیان و آنچه حاصل گذر زمان است آن قدر که ما انتظار داریم به درازا نیانجامد جبران آن با چه کسی است؟ بیمه عمر مناسب تصویری را که ما از آینده تجسم می نماییم جاودانه می نماید. آسودگی و آرامش خاطر از رفاه و تامین خانواده ما حداقل حاصل آن است که خود به تنهایی از ارزش والایی برخوردار است.

برای زایمان از بیمه عمر استفاده کنیم یا بیمه تکمیلی؟

با توجه به گرانی های به وجد آمده در جامعه یک خانواده باید هزینه های گزافی را برای امور درمانی خود پرداخت کنند و این امر برای اکثر افراد دشوار می باشد و نمی توانند از پس مخارج درمانی خود بربیایند. خدماتی که بیمه ها ارائه می دهند باعث می شوند که فشار مالی برای درمان و جراحی از دوش افراد برداشته شود و با خیال آسوده به درمان خود بپردازند. با توجه به اینکه بیمه عمر از مزایای زیادی برخوردار می باشد می خواهیم بدانیم خانومی که در آستانه مادر شدن می باشد برای کمک به پرداخت هزینه سزارین خود باید بیمه تکمیلی داشته باشد یا بیمه عمر؟ در پاسخ به این سوال کارشناسان بیمه ای می گویند اگر فرد باردار بیمه تکمیلی داشته باشد میتواند هزینه را تا سقف تعهد دریافت کند در غیر اینصورت خیر و در این رابطه ،بیمه عمر  هیچ هزینه ای را برای زایمان  پرداخت نمیکند .

آیا می توان با خرید بیمه عمر بیمه تکمیلی هم دریافت کرد؟

برخی شرکت های بیمه به کسانی که بیمه عمر را از آنان خریداری کرده اند، خدمات بیمه درمان تکمیلی نیز ارائه می دهند. برای اطلاع بیشتر از نام این شرکت های بیمه گذار با افراد متخصص در این امر مشورت کنید.

 از وام بیمه عمر جهت پرداخت هزینه های زایمان استفاده کنید

دریافت وام بدون ضامن و وثیقه یک یاز مزایایی است که مورد توجه افراد قرار گرفته است.اگر به هر دلیلی به پول احتیاج داشتید و سرمایه خود را در بیمه عمر پس‌انداز کرده‌اید اصلاً نگران نباشید. بسته به سیاست‌های شرکت بیمه بعد از گذشت مدت معینی مثلاً 6 ماه، یک سال و غیره می‌توانید بدون هیچ تشریفاتی اعم از معرفی ضامن و ارائه وثیقه تا 90% ارزش بازخرید خود را وام بگیرید. برای مثال اگر ارزش بازخریدی شما تا آن لحظه 10 میلیون تومان باشد شما می‌توانید تا 9 میلیون تومان وام دریافت کنید. سود این وام مقدار ناچیزی مثلاً 3% است. شما باید برای بازپرداخت این وام 3% سود وام به‌علاوه 22% سود تضمینی شرکت بیمه، مجموعاً 25% سود بپردازید.

شاید این سؤال برایتان پیش آید که منطقی‌تر این است که پولتان را در بانک پس‌انداز کنید. در این حالت هم هر وقت بخواهید به همه سرمایه خود دسترسی دارید و هم لازم نیست برای بازپرداخت وام‌هایی که می‌گیرید سودهای بالایی بپردازید. یکی از اتفاقات زیبا برای خانواده ها فرزنددار شدن آن هاست. البته لازم به ذکر است این اتفاق در کنار شیرینی و جذابیت مخصوص به خودش، پر هزینه نیز می باشد.

پزشک، نوع زایمان، نوع بیمه و بیمارستان انتخابی، از عوامل تعیین کننده هزینه های مربوط به بیمارستان است.
هزینه زایمان، به ویژه زایمان سزارین امروزه به قدری بالا رفته است که متاسفانه بیشتر خانواده ها از پس پرداخت آن بر نمی آیند.اگر مادر بارداری که دارای بیمه عمر  باشد و مدت معین بیمه عمر گذشته است می تواند از وام بیمه عمر جهت پرداخت هزینه های زایمان استفاده کند.

آیا بیمه عمر هزینه زایمان را می پردازد؟ صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در گرگان

چه بیمه ای هزینه های درمان نازایی و ناباروری را می پردازد؟

بیمه تکمیلی، به طور کلی در برگیرنده ی هزینه های درمان نازایی و ناباروری نمی باشد. به این معنی که با خریداری بیمه تکمیلی، تنها تحت پوشش خدمات مربوط به زایمان قرار می گیرید.

لازم به ذکر است بعضی از بیمه های تکمیلی گروهی، خدمات مرتبط با نازایی و ناباروری را هم، تحت عنوان پوشش اضافی ارائه می دهند. بیمه ای به نام بیمه تولد به منظور جبران هزینه های درمان نازایی و ناباروری به کار می رود.

درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد

اگر قصد خرید بیمه عمر را دارید حتما این سوال برای شما پیش آمده است که کدام شرکت ارزانترین بیمه عمر را ارائه می‌دهد؟ چه عواملی بر قیمت بیمه عمر تاثیر گذار است؟ معمولاً افراد قبل از اقدام به خرید بیمه عمر، از چندین شرکت بیمه نرخ می‌گیرند که در بسیاری از موارد، کار دشوار و زمان‌بری است؛ شرکت هزار بیمه نماینده اقدام به فروش آنلاین بیمه عمرکرده است و تمامی اطلاعاتی که شما برای خرید هر بیمه ای نیاز دارید در کوتاه‌ترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای خرید هر نوع بیمه ، اعمم از بیمه مسئولیت ، بیمه عمر، بیمه شخص ثالث ، بیمه باربری و ... از طریق شماره های 32358362 ، 09116367929 و یا از طریق سایت http://1000bimeh.ir با ما در ارتباط بوده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .
 پس از اتمام روند خرید بیمه عمر ، بیمه‌نامه شما صادر شده و رایگان درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

برچسب ها: بیمه زایمان و نازایی بیمه زایمان پاسارگاد بیمه زایمان قیمت بیمه عمر هزینه بیمه عمر بیمه عمر درخواست صدور بیمه صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد صدور آنلاین بیمه عمر صدور بیمه عمر پاسارگاد صدور بیمه عمر صدور بیمه عمر پاسارگارد درخواست صدور بیمه عمر درخواست صدور بیمه عمر پاسارگارد از وام بیمه عمر جهت پرداخت هزینه های زایمان استفاده کنید آیا بیمه عمر هزینه زایمان را می پردازد؟ آیا می توان با خرید بیمه عمر بیمه تکمیلی هم دریافت کرد؟ برای زایمان از بیمه عمر استفاده کنیم یا بیمه تکمیلی؟ آیا بیمه عمر پاسارگاد هزینه زایمان را می پردازد؟ موارد تحت پوشش بیمه عمر موارد تحت پوشش بیمه عمر بیمه پاسارگاد صدور آنلاین بیمه عمر پاسارگاد در گرگاندیدگاه
دیدگاه شما :